مرگ دلخراش سه عضو خانواده همه را به گریه انداخت!


۳ نفر از اعضای خانواده شامل عروس، داماد جوان و خواهر ۱۳ ساله عروس در دریا غرق شدند.

به گزارش صبحگاهی همشهری آنلاین. و عصر جمعه در ساحل سلیم شف بندر قیاشیر افرادی از روستای طاهم نزدیک آستانه اشرفیه برای تفریح ​​به ساحل رفتند و ۴ نفر تصمیم گرفتند وارد دریا شوند.

اهالی محل که در ساحل بودند این حادثه را به هلال احمر گزارش کردند و همزمان برای کمک به غرق شدگان وارد دریا شدند. در همان دقایق اول جسد ۳ نفر را از آب بیرون کشیدند و به ساحل آوردند اما پل فلزی سالم و نیمه کاره و وجود پل چوبی تنها راه آمبولانس اورژانس بود. وی برای رسیدن به محل حادثه باعث شد تا نیروهای اورژانس دیر به محل حادثه برسند.

بیشتر بخوانید: ازدواج عجیب دختر ۱۱ ساله با پدرش / عکس

اما با حضور نیروهای اورژانس مشخص شد که داماد و عروس جوان به تازگی جان خود را از دست داده اند و نفر سوم که خواهر بزرگتر عروس است پس از تلاش فراوان عوامل اورژانس زنده شده و به سرعت بهبود یافته است. به بیمارستان منتقل شد.

اما از سرنوشت چهارمین نفر از خانواده خواهر ۱۳ ساله عروس خبری نبود، در این مورد امدادگران هلال احمر وارد عمل شدند و عملیات جستجو در دریا آغاز شد.

این عملیات تا نیمه شب شنبه ادامه داشت تا اینکه با تلاش امدادگران جسد دختر نوجوان پیدا و از دریا بیرون کشیده شد. در جریان این حادثه ۳ نفر از اعضای خانواده شامل داماد ۲۴ ساله، عروس ۲۰ ساله و خواهر ۱۳ ساله عروس جان خود را از دست دادند.