مدل بلا حدید از انجام جراحی پلاستیک در زمانی که تنها ۱۴ سال داشت پشیمان است، جزئیات بیشتر را ببینید


زیبایی به عنوان یکی از مهمترین و ضروری ترین دارایی افراد تعریف شده است. این کاملاً مفید بود و همین یکی از تنها عواملی بود که برای قضاوت در مورد شخصیت چنین شخصی باید در نظر گرفت.

بلا حدید با وجود انجام عمل جراحی پلاستیک، پشیمان است

حتی اگر فردی به طور طبیعی زیبا نباشد، تمام تلاش خود را می کند تا به یکی نگاه کند. این برای همه کسانی که در صنعت فیلم کار می کنند مهم است. بسیاری از بازیگران و هنرپیشه های هالیوود برای دستکاری و زیبایی خود تحت عمل جراحی پلاستیک قرار می گیرند.

هدف این است که یک فرد به اندازه کافی قادر باشد تا نواحی هدف خاصی از صورت را تغییر دهد. بلا حدید مدل ۲۵ ساله کاری مشابه این کار را انجام می دهد.

مدل بلا حدید از انجام جراحی پلاستیک در زمانی که تنها 14 سال داشت پشیمان است

نیاز به جراحی پلاستیک

او یکی از زیباترین سوپرمدل هایی است که تا به حال دیده است. مثل بهار داغ، باهوش، جوان و تازه است. اما علیرغم این واقعیت که او تمام ویژگی ها را در خود دارد، لازم است اطمینان حاصل شود که مدل از ظاهر خود راضی نیست. شما ممکن است همه چیز در مورد ظاهر او نباشید. ممکن است فقط در مورد رشد یک فرد و ویژگی های خود او باشد. او در مصاحبه های متعدد خود موفق می شود از بینی خود انتقاد کند. او فکر می کند که اگر بینی اش بهتر بود در وهله اول جذاب تر به نظر می رسید.

تغییراتی در زندگی او ایجاد کنید

بسیاری از دوستان و اعضای خانواده او فکر می کردند که آزمایش و انتقاد از حالات چهره او برای او طبیعی است. اما احساس خشن او به ویژه به او هرگز پایان نیافت. این احساس تا جایی ادامه داشت که او در آخرین مصاحبه اش جلو آمد تا فاش کند که پروژه جدید خود را با ریسک جراحی پلاستیک پشت سر می گذارد.

این توانست تأثیر زیادی بر حسن نیت او بگذارد و در عین حال تضمین کند که او پس از جراحی به برگ جدیدی تبدیل شود. او در آخرین حضور عمومی خود نیز به قدری رک بود که بینی اش باید با بینی بهتری جایگزین شود زیرا در دراز مدت نیز از همین موضوع آگاه بوده است. از طرف این نوع افراد بسیار ناراحت کننده بود زیرا توانست بر ایده زیبایی او تأثیر بگذارد.

جلوه ها

تصمیم او برای انجام جراحی پلاستیک نیز در موقعیتی بود که به نتایج کاملاً بهتری دست یافت. او توانسته خود را به عنوان شخصیتی به تصویر بکشد که حاضر نیست خود را آنگونه که هست بپذیرد. توجه به این موضوع در حال حاضر بسیار ناامید کننده است و منجر به تعداد زیادی مار در بین مردم می شود.

این چیزی است که اکثر مردم در مورد آن صحبت می کنند. این نیز چیزی است که مردم در دفعات بعد در حالی که شخصیت و شخصیت عالی او را می‌ستایند از آن دوری می‌کردند. در حالی که او امیدوار است شکل و ظاهر خوبی داشته باشد، بسیاری از مردم در مورد شکست این جراحی مانند بسیاری از موارد قبلی نیز تردید دارند.

بیشتر بخوانید:

آخرین پست های نیکی اتکسون (نمایش همه)