متیو روندو به یک زن ترنس در خانه شانا موکلر حمله کرد!!!


اخیراً اخباری مبنی بر حمله متیو روندو به زنان ترنس در خانه شانا موکلر منتشر شده است. این یکی از رقت انگیزترین اخباری است که منتشر شده است.

متیو روندو به یک زن ترنس در خانه شانا موکلر حمله کرد!!!

اکنون کل وضعیت بدتر شده است زیرا این مدل به طور کامل متهم به حمله به زنان ترنس است. او در حال حاضر نقش جادوگر مشهور را ایفا می کرد و از نظر فنی کار برای او دشوار می شود که این وضعیت را حل کند زیرا این اتهام سنگین است.

متیو روندو به یک زن ترنس در خانه شانا موکلر حمله کرد

او سعی کرد با زنان تراجنسیتی رابطه جنسی برقرار کند. زن ترنس به نام الیسا ادعا کرد که او به همراه دوستش به خانه شانا رفته اند و هدف از آن همنشینی با متیو بوده است.

نیاز به توسعه بهتر

بعداً مشخص شد که این مدل وقتی وارد شد در وضعیت وحشتناکی قرار داشت. او به اتاق رفت و چاقویی برداشت تا نقاشی های او را پاره کند. همچنین گفته شد که او کاملاً در وضعیت وحشتناکی قرار دارد. او به وان حمام رفت و برهنه شد و حتی توانست برای خودش چند نوشیدنی درست کند. زمانی که کاملاً از کنترل خود خارج شد، سعی کرد به زن تراجنسیتی حاضر در آنجا تجاوز جنسی کند. این یک تجربه واجد شرایط بود که آن خانم باید تجربه می کرد.

نیت بد

آن خانم همچنین می‌توانست بگوید که سعی کرده هر کاری که ممکن است انجام دهد تا آن مدل را کنار بزند و از او دور کند. حتی از زور استفاده کرد و سعی کرد به آن مدل سیلی بزند تا از این مدل نجات پیدا کند. این مدل سعی کرد با دست زدن به کمر و گردن او با او برخورد فیزیکی کند. می خواست فعلاً مرا خفه کند. این بیانیه ای بود که ترنس زن در مصاحبه اخیر که پس از این اتفاق رخ داد، برای بلند کردن صدای خود در برابر هر اشتباهی که برای او رخ داده است، بیان کرد.

واقعیت تلخ دنیای کنونی

دیدن چنین حادثه ای حتی در سال ۲۰۲۲ وحشتناک است. بیشتر مردم توانسته اند درک کنند که هر فردی حق دارد برای خود یک جهت انتخاب کند. انجام همه این فعالیت ها برای اکثر افرادی که حتی کار اشتباهی انجام نداده اند تجربه بسیار رقت انگیزی است. این توانسته است موقعیت‌های سختی را که اکثر مردم با وجود زندگی در دنیای مدرنیته در حال حاضر با آن روبرو هستند، برجسته کند. این وضعیت از نظر فنی یک وضعیت غم انگیز است که در آن مردم هنوز باید منتظر اجرای عدالت برای همه این حوادثی باشند که در طی مدتی اتفاق می افتد.

این کمکی به مردم نخواهد کرد مگر اینکه با هم جمع شوند و موضع سختی علیه این فرهنگ اتخاذ نکنند. اعطای حقوق به چنین افراد تراجنسیتی به همان اندازه ضروری است. شاکی اکنون می تواند علیه مدل تجاوز جنسی اقدامات جدی انجام دهد. توجه به این وضعیت برای قانون و نظم یک کشور ضروری است. این تلاش خواهد کرد تا از حقوق اکثر مردم محافظت کند. این نیاز روزگار است که توجه و درمان مناسب را می طلبد. این یک وضعیت بسیار تکان دهنده است.

بیشتر بخوانید:

آخرین پست های پراوین کومار (همه را ببین)

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر