مایک مورا، همسر خواننده مشهور کلی، پس از شکست در نبرد با سرطان درگذشت، طرفداران غمگینی عمیق دارند.


مایک مورا، همسر خواننده کلیس، مبارزه با سرطان معده خود را در ماه‌های منتهی به مرگش در سن ۳۷ سالگی در شبکه‌های اجتماعی فاش کرد.

شوهر کلیس مورا پس از مدت ها مبارزه بر اثر سرطان درگذشت

روز دوشنبه، نمایندگان کلیس گفتند که شوهرش در سن ۳۷ سالگی پس از یک مبارزه شش ماهه با مرحله ۴ سرطان معده درگذشت. آنها از حامیان او خواستند که در این مدت به حریم خصوصی او احترام بگذارند. این خواننده هنوز علنا ​​درگذشت همسر فقیدش را اعلام نکرده است.

کلیس و ماورا در سال ۲۰۱۴ ازدواج کردند و در سال ۲۰۱۵ صاحب یک پسر به نام شفرد و یک دختر شدند که نامش هنوز فاش نشده است که در سپتامبر ۲۰۲۰ به دنیا آمد. همسر سابق ناس که از سال ۲۰۰۵ تا ۲۰۱۰ با او ازدواج کرده بود، دارای ۱۲ -کودکی به نام نیت.

مایک مورا، همسر خواننده کلی، پس از شکست در نبرد با سرطان درگذشت

از ژانویه ۲۰۲۰، کلیس و مورا در یک ملک دورافتاده در Temecula، کالیفرنیا ساکن شده اند. در خارج از لس آنجلس قرار دارد، جایی که آنها فرزندان خود را بزرگ کردند و بزرگ شدند.

مورا، خواننده ۴۲ ساله و همسرش کلیس فاش کردند که در ماه سپتامبر به سرطان مبتلا شده اند. این یک سال پیش کشف شد و پزشکان انتظار داشتند که او در آن زمان تنها ۱۸ ماه زنده بماند.

در سپتامبر ۲۰۲۱، مورا تشخیص سرطان خود را در اینستاگرام فاش کرد. بر اساس این مقاله، پس از ایجاد درد شدید در معده، کاهش اشتها و مشکلات کمر، وی در سپتامبر ۲۰۲۰ معاینه را انتخاب کرد.

مورا نوشت که کمی دیر بود اما به سختی در زمان بود. او در مورد کلیس و دختر نوزادشان در بیمارستان بسیار نگران بود. او فقط ۱۷ روز پیش زایمان کرده بود.

او همچنین از اینکه دخترش در مدت ده روزی که به دلیل سرطان در NICU بستری شده بود، مضطرب بود. مورا افزود که او نمی دانست چه اتفاقی خواهد افتاد.

این عکاس ترس خود را از مرگ در یک سری پست های صریح بیان کرد و گفت که هرگز تصور نمی کرد این اتفاق برای او بیفتد. او عکسی از یک IV در بازوی خود منتشر کرد و باور نمی کرد که این اتفاق برای او افتاده باشد. در سی و شش سالگی صاحب سه فرزند و همسری مهربان شد.

شاید او بتواند به افرادی که در حال گذراندن چیزی شبیه به این هستند کمک کند. پرونده متحول کننده زندگی با اثبات اینکه می تواند کارساز باشد، پر از تردید و ترس است. مردم اغلب در رسانه های اجتماعی پست می کنند که چگونه زندگی بسیار کوتاه است.

مهم نیست زندگی شما را به کجا رسانده است، اینگونه باید به افرادی که به آنها اهمیت می دهید برسید. این واقعیته. وقت خود را در اینجا، وقت خود را با دوستان و خانواده، بدیهی نگیرید.

دوستان مائورا و کلیس، از جمله ایوان راس، از عکاس فقید قدردانی کردند. روز دوشنبه، راس یک عکس سیاه و سفید از مائورا در اینستاگرام منتشر کرد و دیروز نوشت که ما برادر مایک را از دست دادیم. خیلی دلمون براش تنگ میشه مایک

او تجربیات زیبایی را که با هم داشتند به یاد آورد. مورا و نازتوکیو به ضبط در استودیو دالاساستین در آتلانتا ادامه دادند. او قبلاً هیچ آهنگی را در استودیو ضبط نکرده بود.

مورا آن را ساده و امن جلوه داد. او توانایی های مائورا را دید. مورا با اشتیاق خلق شد. او از این فرصت برای ارتباط مجدد با مورا لذت برد. راس به ادای احترام خود به عکاس پایان داد.

بیشتر بخوانید:

آخرین پست های نیکی اتکسون (نمایش همه)

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر