مالک قدیمی Arcadian Shop کسب و کار Lenox را به کارمندان سابق می فروشد | کسب و کار


LENOX – هنگامی که لری لین برای اولین بار در دهه ۱۹۷۰ با Arcadian Shop درگیر شد، این تجارت عمدتاً متشکل از کارآفرینان کوچکی بود که عاشق فضای باز بودند.

کسب و کار تفریحی در فضای باز از آن زمان به بعد، با ورود شرکت های بزرگ به این تصویر، انسجام بیشتری پیدا کرد. اما، Arcadian Shop، یک فروشگاه تخصصی در فضای باز در خیابان پیتسفیلد، توانسته است با این تغییرات دست به کار شود.

اکنون زمان آن رسیده است که شخص دیگری مغازه را به سمت آینده هدایت کند.

لین که از سال ۱۹۸۲ تنها مالک Arcadian Shop بوده است، اخیراً کسب و کار خود را به سه کارمند قدیمی، کریس کالورت، کیت دوپویس و جف مینکلر فروخته است. به گفته دوپویس، هر سه بومی شهرستان برکشایر حداقل ۲۵ سال در فروشگاه آرکادیان کار کرده اند.

نهاد مالکیت جدید، Arcadian Shop Inc.، طبق اسناد و مدارک ارائه شده در ۹۱، با شرکت با مسئولیت محدود Lane، XC Yellow Lab LLC، که مالک ساختمان Arcadian Shop در خیابان پیتسفیلد ۹۱ است، قرارداد اجاره پنج ساله با یک گزینه پنج ساله امضا کرده است. دفتر ثبت اسناد میانی برکشایر.فضای داخلی مغازه آرکادی

فروشگاه Arcadian در جاده پیتسفیلد، در ساختمانی که در سال ۱۷۹۱ ساخته شد و بعداً بازسازی شد، واقع شده است.
بنا به گفته لین، ساختمان Arcadian Shop در سال ۱۷۹۱ ساخته شد. او آن را در سال ۱۹۹۵، به قیمت ۴۹۸۰۰۰ دلار، از بستگان لیدا اسپوفورد، تاجر فقید لنوکس، که ساختار سابق را در حالی که یک مغازه لباس زنانه در این ملک داشت، بازسازی کرده بود، دریافت کرد.

Arcadian Shop که در سال ۱۹۷۴ در لنوکس افتتاح شد، از سال ۱۹۹۶ در مکان فعلی خود قرار داشته است. لین در سال ۱۹۷۶ وارد بازار شد، در سال ۱۹۷۸ وارد این تجارت شد و چهار سال بعد به تنهایی مالک آن شد.

لین در مورد فروش Arcadian Shop به کارمندان سابقش گفت: “من فقط می خواستم کارها را به همان شکلی که بود حفظ کنم.” “من واقعا برای آنها خوشحالم. خوشحالم که توانستیم آن را حل کنیم.”

دوپویس به تصمیم این گروه برای خرید فروشگاه Arcadian به عنوان “فقط طبیعی” اشاره کرد.

او گفت: «همه ما تقریباً با این تجارت آشنا هستیم. «همه ما نقشی در خرید یا بازاریابی داشته‌ایم و به نظر می‌رسد که این کار درستی است.

دوپویس گفت: «تقریباً مانند خرید خانوادگی است. ما لری را بیشتر دوران بزرگسالی‌مان می‌شناسیم، برخی از ما را در تمام زندگی بزرگسالی‌مان می‌شناسیم.»کریس کالورت، کیت دوپویس، جف مینکلر

Dupuis، مرکز، گفت که Arcadian Shop یک فروشگاه تخصصی در فضای باز باقی خواهد ماند، و او و شرکای Calvert، چپ، و Minkler، در سمت راست، ممکن است برخی “تغییرات کوچک” را ایجاد کنند که کمی بیشتر با سبک آنها مطابقت داشته باشد.
دوپویس گفت که Arcadian Shop یک فروشگاه تخصصی در فضای باز باقی خواهد ماند و این سه شریک ممکن است “تغییرات کوچکی” ایجاد کنند که کمی بیشتر با سبک آنها مطابقت داشته باشد. Dupuis گفت که Arcadian Shop 14 کارمند دارد و مالکان جدید ممکن است چند نفر دیگر اضافه کنند.

دوپویس گفت: “ما هیچ برنامه ای برای ایجاد تغییرات بزرگ نداریم.” ما کارهایی شبیه به روشی که او انجام می‌دهد انجام می‌دهیم، بنابراین، تصور می‌کنم که همه چیز تقریباً به همان شکل پیش می‌رود.»

کالورت، که سرپرستی گروه مالکیت جدید را بر عهده دارد، از لین به خاطر مشارکتش در جامعه، که شامل حمایت مالی Arcadian Shop از چندین رویداد ورزشی، و رابطه بلندمدت آن با سه‌گانه سالانه Josh Billings RunAground است، تشکر کرد.

به گزارش لین، فروشگاه Arcadian در سال ۱۹۷۴ توسط جان فرنسال و گوردون هیندز از کنتیکت تأسیس شد. در ابتدا در خیابان چرچ در لنوکس، در فضایی که در حال حاضر توسط Purple Plume اشغال شده، قرار داشت. کسب‌وکار در سال ۱۹۷۸ به ویلیام‌تاون نقل مکان کرد، سپس در سال ۱۹۸۱ به لنوکس بازگشت، در جایی که تا سال ۱۹۹۵ به عنوان Lenox Commons در خیابان پیتسفیلد شناخته می‌شود.مغازه آرکادین

به گفته مالک سابق لری لین، فروشگاه Arcadian در سال ۱۹۷۴ تأسیس شد، در ابتدا در خیابان چرچ در لنوکس قرار داشت، به ویلیام‌تاون نقل مکان کرد، سپس به لنوکس بازگشت.
لین گفت: «ما آن را از یک تجارت بسیار کوچک گرفتیم و آن را به شکل امروزی درآوردیم. “هدف ما این بود [to open an outdoor specialty shop]. ما بخشی از روحیه کارآفرینی دهه ۷۰ بودیم. ما دقیقاً مانند صنعت آن زمان بودیم: افرادی که عاشق فضای باز بودند و سعی می کردند در آن صنعت امرار معاش کنند.

لین با اشاره به تصمیم خود برای فروش گفت: زمان آن فرا رسیده بود. “من آن را دوست دارم. قلب و روح من آنجاست. به همین دلیل می خواستم آن را در خانواده فروشگاه Arcadian نگه دارم. آنها [the new owners] آن تجارت را درک کرده و به همان اندازه که من هستم و برای همیشه به آن متعهد هستم.”

لین که در لنوکس زندگی می کند و اهل پیتسفیلد است، قصد دارد علایق دیگری را در خارج از فروشگاه دنبال کند.

او گفت: باور کنید من آدم تک بعدی نیستم. “من علایق زیادی دارم و قصد دارم همه آنها را انجام دهم.”رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر