مادر کیلی آنتونی لحظه ای را که کیلی مرده پیدا شد به یاد می آورد، شرایط مرموز هنوز باقی است


سیندی آنتونی به دوازده سال پیش نگاه کرد که نوه او، کیلی ماری آنتونی، مرده اعلام شد. در مصاحبه اخیر، او لحظه ای را به یاد آورد که مقامات تأیید کردند بقایای اسکلت پیدا شده در نزدیکی خانه های آنها متعلق به کیلی است.

مادر کیسی آنتونی به یاد می آورد که وقتی کیلی مرده را پیدا کردند چه اتفاقی افتاد

کیلی یک کودک ۲ ساله بود که با مادر و پدربزرگ و مادربزرگ مادری خود در اورلاندو، فلوریدا زندگی می کرد. او در تاریخ ۹-۱-۱ توسط مادربزرگ مادری اش کیسی در ۱۵ ژوئیه ۲۰۰۸ پس از ۳۱ روز ندیدن او ناپدید شد. او به افسران اطلاع داد که ماشین کیسی بوی جسد در داخل آن می دهد و هفته های گذشته محل اختفای کیلی را بهانه می آورد.

مادر کیلی آنتونی لحظه ای را به یاد می آورد که کیلی مرده را پیدا کرد

سیندی همچنین در مورد سری جدید Investigation Discovery، Crime Scene Confidential صحبت کرد که در آن مشخص شد او مرده است. اولین قسمت از این مجموعه در روز سه شنبه ۸ مارس پخش شد و بر روی دادگاه قتل کیسی آنتونی تمرکز داشت. مجری این سریال شش قسمتی، آلینا باروز، محقق سابق صحنه جرم بود. این سریال پرونده های جنجالی قتل در ایالات متحده را نشان می دهد که سیندی از همه کسانی که از او حمایت کردند و جسد نوه اش را از جنگل پیدا کردند سپاسگزار بود.

در ۱۱ دسامبر ۲۰۰۸، بقایای اسکلت او با پتویی در داخل یک کیسه لباسشویی در یک منطقه جنگلی نزدیک خانه آنتونی پیدا شد. سیندی در کلیپی که در ۲ مارس به اشتراک گذاشته شد به آلینا گفت که من می‌دانم، و یادم می‌آید که شما بچه‌ها نمی‌خواستید آنجا را ترک کنید تا زمانی که تک تک باقیمانده‌ها را پیدا کنید. آلینا پاسخ داد که “ما در قبال او و شما و خانواده تان موظف بودیم که او را به خانه بیاوریم.”

این خبر در سرفصل های ملی قرار گرفت زیرا گزارش های تحقیقاتی و شهادت های محاکمه بین نوار چسبی که در نزدیکی جلوی جمجمه و روی دهانه جمجمه یافت می شد متفاوت بود. قتل توسط پزشکی قانونی با دیدن نوار چسب مشخص شد. در حالی که علت مرگ، مرگ به روش عمومی ثبت شده است.

در جولای ۲۰۰۸، کیسی به دلیل اظهارات نادرست به بازرسان دستگیر شد. قاضی وثیقه او را با گفتن “بی توجهی تاسف بار به رفاه فرزندش” رد کرد.

افسران از کیسی در مورد شغلش در استودیو یونیورسال پرسیدند، و پس از رسیدن به استودیو با افسران و دیدن کیسی که در حال زمزمه کردن در مورد بحث و جدل بود، به گفته بازرسان، چیزی عجیب بود.

دادستان ها به دنبال مجازات اعدام بودند و ادعا می کردند که کیسی می خواست خود را از مسئولیت های والدین خلاص کند و دخترش را با دادن کلروفرم و چسباندن به دخترش به قتل رساند. قانون نتوانست گناهکار بودن کیسی را ثابت کند، اما چهار فقره جرم در ارائه اطلاعات نادرست به او وارد شد.

تیم دفاعی به رهبری خوزه بائز با پاسخ به این که کودک در ۱۶ ژوئن ۲۰۰۸ به طور تصادفی در استخر خانواده غرق شد و جورج آنتونی، پدربزرگ متوفی، جسد را از بین برد، بی گناهی کیسی را ثابت کردند. پس از محاکمه، اتهامات قتل از کیسی حذف شد. حکم نهایی با خشم عمومی مواجه شد و مورد حمله و دفاع مفسران رسانه ای و حقوقی قرار گرفت.

به نظر می رسد که این پرونده دادگاه رسانه های اجتماعی قرن است، همانطور که مجله تایم توصیف کرده است.

بیشتر بخوانید:

آخرین پست های نیکی اتکیسون (همه را ببین)

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر