ماجرای تعلیق یک سریال به دلیل همراهی آن با شرایط این روزها!


سریال طنز آنتن که در دو قسمت از نماوا پخش شد به دلیل شباهت به فضای اعتراضی این روزها توقیف شد.

به گزارش صبح امروز به نقل از روزیاتو; سریال طنز قبلی به کارگردانی و تهیه کنندگی سیدابراهیم عمریان یکی از کارهای جدید شبکه نمایش خانگی است که پخش آن به تازگی از پلتفرم نماوا آغاز شده است.

اما پس از پخش قسمت دوم، دستور توقف پخش آن صادر شد و به گفته کارگردان آن، این سریال «کناره‌گیری» شد. علاوه بر حذف قسمت دوم این مجموعه از پلتفرم نماوا، قسمت سوم آن نیز در روز چهارشنبه ۲۲ مهرماه منتشر نشد.

بیشتر بخوانید: برگه برنده مهم «پارتی» ایرج طهماسب چیست؟

اتفاقات سریال در دانشگاه می گذرد و به ترتیب به اعتراضات دانشجویی اشاره دارد که به نظر می رسد با توجه به اتفاقات اخیر در کشور دلیل توقف این سریال باشد.

واکنش تهیه کننده سریال آنتن

ابراهیم عمریان که پیش از این تهیه کنندگی کمدی های پرفروشی چون «انفرادی»، «دینامیت» و «زاپاس» را برعهده داشت، درباره توقف پخش سریال «آنتن» به خبرگزاری برنا گفت.

«پنج قسمت از سریال آنتن» پخش شد. ما تمام اصلاحاتی که قبلا در مورد این سریال به ما داده شده بود را دنبال کردیم. قسمت اول و دوم این سریال پخش شد اما متاسفانه پخش را متوقف کردند و قسمت دوم را کشیدند.

و درباره اتفاقات اخیر کشور و ارتباط آن با سریال «آنتن» گفت: در «آنتن» سکانسی درباره اعتراضات دانشجویی وجود دارد که فکر می‌کنم به دلیل شباهت با شرایط کنونی جامعه حساس شده است. به هر حال ما تا جایی که امکان داشت با ساترا همکاری کردیم و تمام اصلاحاتی که در مورد ما انجام شد را بدون هیچ دلیلی پذیرفتیم و امیدوارم در مجوزی که به ما داده بودند بمانند.

وی ادامه داد: یک سال و نیم پیش پروانه ساخت این سریال را گرفتیم بنابراین داستان سریال به یک سال پیش برمی گردد و ربطی به شرایط فعلی ایران ندارد.

البته سریال آنتن متوقف شد که چندان دوام نیاورد و در نهایت با دانلود مجدد قسمت دوم و انتشار قسمت سوم با یک روز تاخیر پخش این سریال از سر گرفته شد. ممکن است قسمت دوم این مجموعه با حذف و سانسور مجدد بارگذاری شده باشد.