لورن سورنتینو، ستاره Jersey Shore، درباره مادری “دشوار” صحبت می کند و آلبوم کودک خود را در رسانه های اجتماعی به اشتراک می گذارد.


لورن سورنتینو چیزهای زیادی در بشقاب خود دارد! The Jersey Shore: The Family Holiday در مورد فراز و نشیب‌های مادر بودن در حین بزرگ کردن پسر رومئو صریح است. مایک، و همچنین آلبوم کودک رومئو، Baby Lauren Sorrentino، اکنون منتشر شده است.

لورن سورنتینو، بازیگر معروف مامان جرسی شور، درباره مشکلات کار به عنوان مادر صحبت می کند.

لورن سورنتینو از جرسی شور در مورد مشکلات کار به عنوان مادر صحبت می کند. برای همه والدین شاغل، چالش برانگیزترین جنبه این است که همیشه کاری انجام می دهند. روز جمعه، ۱۱ مارس، در حالی که برای Laurens Skincare تبلیغ می کرد، ستاره واقعیت ۳۷ ساله به طور انحصاری به ما گفت.

فقط پیدا کردن زمان برای برنامه ریزی سخت است. تا مطمئن شوم همه کارها را همزمان انجام می دهم. خدا را شکر [during the coronavirus pandemic]، جهان با زوم سازگار شده است.

لورن سورنتینو، ستاره Jersey Shore، درباره مادری شاغل صحبت می کند

ستاره MTV سپس مکان ملاقات عالی خود را توضیح داد و فاش کرد که اغلب با مادرشوهر و کودک ۹ ماهه خود در یک اتاق می ماند در حالی که در اتاق دیگر کار می کند.

این مرد بومی نیوجرسی گفت: “خدا را به خاطر فناوری شکر می کنم. مایک سورنتینو، نماینده سابق و همسرش، علیرغم مشغله کاری اش، امیدوارند دو فرزند دیگر را به خانواده خود اضافه کنند. با بچه های “جرسی شور” آینده آشنا شوید.

سه همیشه جواب می داد. لورن به منابع گفت که او شماره سه را می ستاید. این مانند یک عدد از کتاب مقدس است. شما فکر می کنید که خیلی از بچه ها هستند، اما آنها خواهند دید که آیا این موضوع است. هر چه خدا به آنها داده خوب است.

لورن ادامه داد که نیویورکی ۳۹ ساله برای مراقبت از رومئو “مرد شگفت انگیزی” بود.

نیکول «اسنوکی» پولیزی در نوامبر ۲۰۱۸ تایید شد. او و همسرش جیونی لاوال، در انتظار سومین فرزندشان بودند، از دینا کورتز، که در ژانویه ۲۰۱۹ از اولین فرزندش با همسرش کریس باکنر استقبال کرد. خانه به یک اتاق بازی اضافی نیاز دارد. شما به تازگی به سطح بعدی پیشرفت کرده اید.

لورن که در نوامبر ۲۰۱۸ با دانشگاه جرسی شور ازدواج کرد، از او تشکر کرد. او فقط یک فرد، دوست و فرد باورنکردنی است، و اکنون او یک پدر شگفت انگیز است. او به تازگی یکی از بهترین آثار خود را به این فهرست اضافه کرده است.

لورن توضیح داد که این زوج “زیباترین زمان” را با فرزندشان سپری می کنند. اضافه می کند که عشق آنها تازه شکوفا شده و به مال دیگری تبدیل شده است. و وقتی عاشق همسرت شدی و بعد صاحب فرزندی شدی که از عشق خلقش کردی.

انگار دلشون داره منفجر میشه و حالشون بد نیست. به نظر می رسد که آنها هر ثانیه از هر روز را می چشند. با وجود شلوغی، آنها از خوردن وعده های غذایی با هم لذت می برند.

پس از سقط جنین، این زوج در نوامبر ۲۰۲۰ فاش کردند که در انتظار اولین فرزند خود هستند. لورن شرکت مراقبت از پوست خود را زمانی که فرزندشان را باردار بود راه اندازی کرد. شگفتی های کوچک. پس از سقط جنین، این زنان مشهور از نوزادان رنگین کمانی در خانه های خود استقبال کردند.

او متوجه شد که مراقبت از پوست توسط لورن مانند مسواک زدن دندان هایش است. او از پوست خود مراقبت نخواهد کرد. سپیده دم و شب در ۱۵ مارس برای اولین بار عرضه شد. آنها چاره ای جز انجام این کار ندارند، به خصوص اگر در تلویزیون باشند و او آرایش زیادی داشته باشد. تنها کاری که او باید انجام دهد این است که خودش را پیدا کند.

بیشتر بخوانید:

آخرین پست های نیکی اتکسون (نمایش همه)

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر