لاغری فعلی توسط RF | لاغری با دستگاه RF در تهران


لاغری فعلی توسط دستگاه RF

یکی از راه های از بین بردن چربی بدن استفاده از دستگاه های لاغری RF است. این روش در کنار تغذیه مناسب می تواند به همه افراد دارای هرگونه چربی کمک کند تا کاهش وزن را تسریع کنند.

لازم به ذکر است که با دستگاه RF می توان سلولیت را از بین برد. تعداد جلسات مورد استفاده توسط RF بستگی به میزان چربی تجمع یافته و ناحیه مورد نظر دارد. از دستگاه RF می توان برای قسمت های مختلف بدن از جمله چانه ، شکم ، باسن ، پشت ، ران و … استفاده کرد.

به دنبال خستگی ، خستگی و خستگی مداوم دنبال می شود. اما گاهی اوقات برخی از افراد با نگاه کردن به ظاهر چاق به نظر نمی رسند ، اما چند پوند وزن دارند یا در یک قسمت از بدن مانند شکم و باسن چربی دارند. این تجمع چربی ممکن است مردم را خوشحال نکند و آنها به دنبال راهی برای خلاص شدن از شر آنها هستند.

باریک فعلی با RF

باریک فعلی با RF

باریک فعلی با RF

یکی از راه های از بین بردن چربی بدن استفاده از دستگاه های لاغری RF است. این روش در کنار تغذیه مناسب می تواند به همه افراد دارای هرگونه چربی کمک کند تا کاهش وزن را تسریع کنند.

لازم به ذکر است که با دستگاه RF می توان سلولیت را از بین برد. تعداد جلسات مورد استفاده دستگاه RF بستگی به میزان چربی تجمع یافته و ناحیه مورد نظر دارد. از دستگاه RF می توان برای قسمت های مختلف بدن از جمله چانه ، شکم ، باسن ، پشت ، ران و … استفاده کرد.

دستگاه RF با درمان سریع ، راحت ، بی ضرر و بدون آسیب منجر به سفت شدن پوست ، شل شدن و از بین بردن سلولیت می شود. این کار بدون جراحی با دستگاه RF انجام می شود که در سالهای اخیر بین مردم بسیار رواج یافته است و بدون نیاز به جراحی به بدن ایده آل می رسد.

فرکانس رادیویی یک فناوری است که از سال 2001 در RF و سایر دستگاه ها برای سفت کردن پوست بدون نیاز به جراحی استفاده می شود.

مزایای RF لاغری

لاغری RF یک روش کاربردی برای لاغری موضعی است که مزایای زیادی دارد. برخی از این موارد عبارتند از:

این یک روش غیر تهاجمی بود و بدون استفاده از جراحی می توان نتیجه مطلوب را بدست آورد.

مناسب برای انواع پوست.

با استفاده از دستگاه برای کاهش RF ، علاوه بر ارسال امواج برای کاهش وزن ، می توانید لیفتینگ پوست را نیز انجام دهید. این روش از زرد شدن پوست جلوگیری می کند.

این یک روش مناسب برای افرادی است که نمی توانند با رژیم لاغر وزن خود را کاهش دهند. در واقع می توان از آن به عنوان یک شوک برای ادامه فعالیت ها استفاده کرد.

در نتیجه ، وقتی رژیم و ورزش جواب نمی دهد ، این روش می تواند یکی از بهترین روش های م toثر برای نتیجه گیری باشد.

سایر مزایای این روش شامل یک روش غیر تهاجمی است و همچنین نیازی به جراحی ندارد.

لاغری موضعی با RF برای چه کسانی مناسب است؟

نامزدهای این روش در واقع افرادی هستند که بدن مناسبی دارند و چربی در یک قسمت از بدن خود مانند شکم و باسن جمع کرده اند که با روش هایی مانند رژیم غذایی و ورزش از بین نمی رود. این روش برای افرادی که می خواهند سلولیت را از بین ببرند بسیار توصیه می شود.

چه کسی نمی تواند از این روش استفاده کند؟

کاهش وزن RF برای افرادی که دارای اختلال حسی هستند توصیه نمی شود. دلیل این امر این است که بیمار نمی تواند مشکل خود را در این زمینه به خوبی منتقل کند.
هیچ مدرکی مبنی بر خطرناک بودن RF برای زنان باردار وجود ندارد. اما بهتر است در دوران بارداری و شیردهی از این روش استفاده نکنید.
افرادی که از دستگاه میکرو جراحی برای بیماران قلبی عروقی استفاده می کنند یا کسانی که از پروتزهای فلزی ، صفحات دندانی و … استفاده می کنند ، نمی توانند از روش RF استفاده کنند.

لاغری موضعی توسط RF چگونه انجام می شود؟

ابتدا یک کرم بی حسی به بیمار در ناحیه مورد نظر زده می شود. این بیهوشی جزئی است و نیازی به بیهوشی عمومی ندارد. پس از بیهوشی ، کرم با الکل از ناحیه مورد نظر برداشته می شود. با استفاده از ترکیب امواج ، ترکیب دو قطبی و تک قطبی را می توان از ناحیه مورد نظر حذف کرد. متخصصی که به او مراجعه کردید باید با آموزش های لازم با توجه به دستگاه ، تنظیمات را برای هر فرد به صورت جداگانه تنظیم کند (تنظیمات دستگاه برای هر فرد متفاوت است). این باعث می شود که انرژی به طور یکنواخت در تمام قسمت ها اعمال شود.

پس از بیهوشی و تنظیمات اولیه ، از کرم برای روانکاری پوست استفاده می شود. کرم یا روغن را روی ناحیه مورد نظر بمالید تا دسته دست دستگاه به راحتی روی پوست حرکت کند. با حرکت دادن دستگیره بر روی ناحیه ، چربی ها اسیدهای چرب را در ناحیه لنفاوی آزاد می کنند. پس از انتشار اسیدهای چرب ، چربی ها کوچک شده و به اندام مورد نظر می رسند. پس از انجام مراحل ، می توان از کمپرس یا لوسیون بر روی پوست استفاده کرد.

دوره بهبودی پس از استفاده از دستگاه باریک موضعی RF

ممکن است پس از کار با دستگاه RF کمی قرمزی را تجربه کنید. قرمزی زیاد شدید نیست و درست مثل آفتاب سوختگی است. نگران نباشید ، این قرمزها به سرعت از بین می روند و شما حتی نیازی به آزاد کردن زمان ندارید. با این کار می توانید به فعالیت های روزانه خود بازگردید. فقط باید لوسیون را بعد از استفاده از دستگاه RF بمالید.

آیا استفاده از دستگاه FR بی خطر است؟

اساساً بله – مادامی که برای انجام این کار به متخصص مراجعه کنید تا با آگاهی از این روش و آشنایی کامل با آن و همچنین اطلاع از خود ، خود را درمان کنید.

راههای ارتباط با خانم بهار هندی

شماره تماس مستقیم: ۰۹۰۳۱۳۱۳۱۱۹

نشانی: بلوار کشاورز ، بین جمالزاده و کارگر ، ساختمان پزشکان بهار ، پلاک 340 ، طبقه دوم ، واحد ۱۲۲

منابع لازم برای قبل و بعد از کاهش وزن موضعی با دستگاه RF

همانطور که قبلاً ذکر شد ، استفاده از دستگاه RF نیازی به مراقبت یا بازیابی خاصی ندارد. این در واقع یکی از نکات مثبت در این روش است. اما رعایت برخی نکات می تواند به بهبود نتیجه و کاهش عوارض جانبی احتمالی کمک کند. برخی از موارد عبارتند از:

بهتر است چند روز قبل و بعد از آن از کشیدن سیگار خودداری کنید.

مصرف الکل سه روز قبل و بعد از کار با RF توصیه نمی شود.

دو تا سه روز قبل از کار از ورزش های سنگین خودداری کنید.

همچنین تا یک هفته پس از RF از ورزش های سنگین خودداری کنید.

در طول درمان ، بهتر است روزانه بین 8 تا 10 لیوان آب بنوشید.

مصرف آسپرین و داروهای ضدالتهاب توصیه نمی شود.

نتیجه

روش rf فعلی مشابه آن چیزی است که ما در بدنسازی انجام می دهیم تا خود را گرم نگه داریم.

در نتیجه ، چربی ها آماده دفع و متابولیسم توسط بدن هستند.

همچنین با این روش ، با تمرکز انرژی در عمق پوست روی لایه های زیرین پوست ، بر پوست بدن تأثیر می گذارد ، آن را صاف و نرم می کند و ساختار پوست را بهبود می بخشد.

دیدگاهتان را بنویسید