قرص های رایگان برای آمریکایی ها، به عنوان یک “آزمایش جدید برای درمان” ابتکار کووید


روز سه‌شنبه، جو بایدن، رئیس‌جمهور آمریکا اعلام کرد که دولت او ابتکار جدیدی را آغاز کرده است که در آن آمریکایی‌ها می‌توانند آزمایش کووید-۱۹ را در داروخانه انجام دهند و در صورت مثبت شدن آزمایش بلافاصله قرص‌های رایگان دریافت خواهند کرد. این طرح توسط رئیس جمهور ابتکار “آزمایش برای درمان” نامگذاری شد.

قرص های رایگان برای آمریکایی ها، به عنوان یک “آزمایش جدید برای درمان” ابتکار کووید

جو بایدن در طی یک سخنرانی وضعیت اتحادیه گفت که این یک ابتکار است تا افراد بتوانند در داروخانه آزمایش شوند و در صورت مثبت بودن، قرص های ضد ویروسی را بدون هیچ هزینه ای در محل دریافت کنند.

قرص های رایگان برای آمریکایی ها، به عنوان یک آزمایش جدید برای درمان کووید ابتکار

بایدن همچنین پیشرفت ایالات متحده در مبارزه با ویروس کرونا را مورد توجه قرار داد اما هشدار داد که شهروندان باید برای انواع جدید آماده باشند. او گفت که نمی تواند به کسی اطمینان دهد که نسخه جدید عرضه نخواهد شد، اما به شهروندان قول می دهد که در صورت تحقق هر کاری که از دستشان بر بیاید، انجام خواهند داد.

جو بایدن اعلام کرد که ایالات متحده بیش از هر کشور دیگری در جهان این درمان ها را سفارش داده است. وی همچنین افزود که شرکت Pfizer یک میلیون قرص در ماه مارس و بیش از دو برابر در ماه آوریل به ایالات متحده ارائه خواهد کرد. وی گفت: قرص فایزر احتمال بستری شدن در بیمارستان را تا ۹۰ درصد کاهش می دهد.

قرص ضد ویروسی Paxlovid of Pfizer کاهش قابل توجهی در میزان بستری شدن در بیمارستان و بیماری شدید نشان داده است و سال گذشته توسط سازمان غذا و داروی ایالات متحده مجاز شد.

بایدن با مجوز خود دستور ۱۰ میلیون دوره را اعلام کرد. رئیس جمهور گفت که دولت فدرال خرید خود را از ۱۰ میلیون به ۲۰ میلیون دوره درمانی دو برابر خواهد کرد.

روز چهارشنبه، دولت بایدن یک برنامه آماده سازی ملی برای کووید-۱۹ را اعلام خواهد کرد. کاخ سفید اعلام کرد این طرح چگونگی حرکت ایمن به جلو و بازگشت به روال عادی تر را ترسیم می کند.

کاخ سفید قبلاً اعلام کرده بود که شرایط استفاده از ماسک برای افراد کاملاً واکسینه شده در محوطه کاخ سفید را از روز سه شنبه لغو می کند. همچنین به آژانس‌های فدرال گفته است که می‌توانند از محدودیت‌های COVID-19 برای کارمندان و بازدیدکنندگانی که در ساختمان‌های فدرال در بیشتر کشور ماسک می‌پوشند چشم پوشی کنند.

بایدن به آمریکایی‌های خسته از بیماری همه‌گیر اطمینان داد، در صورت لزوم، این کشور در موقعیتی است که می‌تواند واکسن‌های جدید را به‌جای ماه‌ها یا سال‌های بیشتر ظرف ۱۰۰ روز مستقر کند.

مشاوران ارشد کاخ سفید COVID-19، از جمله دکتر. آنتونی فائوچی، فاش کرد که این طرح با کاهش شیوع ویروس کرونا در ایالات متحده و رهنمودهای پوشش و فاصله گذاری اجتماعی کاهش یافته است. ما خیلی دور آمده ایم و به لحظه جدیدی در مبارزه با کووید-۱۹ رسیده ایم که موارد شدید از جولای سال گذشته قابل مشاهده نیست.

ایالات متحده بدترین کشوری است که از همه گیری مرگباری که برای اولین بار در شهر ووهان در مرکز چین در اواخر دسامبر ۲۰۱۹ شیوع پیدا کرد، آسیب دیده است. آخرین داده های دانشگاه جان هاپکینز نشان می دهد که ایالات متحده بیش از ۷۹,۰۸۸,۵۰۰ مورد تایید شده و بیش از ۹۵۲,۶۰۰ مورد مرتبط با کووید را گزارش کرده است. فوتشدگان.

بایدن در اولین سخنرانی خود در اتحادیه ایالتی از شهروندان خواست تا با واکسن ها و درمان ها محافظت شوند. او گفت ما می دانیم که واکسن ها چقدر موثر هستند. اگر واکسینه و تقویت شده باشید از عفونت بسیار محافظت می‌شوید. و ما هرگز واکسینه کردن بیشتر آمریکایی ها را متوقف نخواهیم کرد.

رئیس جمهور مثبت گفت که می داند برخی از مردم در مورد زندگی با کووید-۱۹ صحبت می کنند. اما امشب، او به آمریکایی‌ها اطمینان می‌دهد که نه تنها زندگی با COVID-19 را می‌پذیریم، بلکه مانند سایر بیماری‌ها به مبارزه با این ویروس نیز ادامه خواهیم داد.

آخرین پست های نیکی اتکیسون (همه را ببین)رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر