فیزیوتراپی مجازی به اندازه درمان حضوری موثر است


نرم افزار فیزیوتراپی مجازی می تواند کاربر را برای دریافت نتایج مورد نیاز به بیمار ارتقا دهد. به خصوص زمانی که بیمار در زمان های گذشته از جراحی کمک گرفته باشد، می تواند اثرات زیادی را از نرم افزار دریافت کند. بر اساس یک مطالعه جدید که در بین تقریباً ۲۷۰۰۰ بیمار فیزیوتراپی مجازی در بریتانیا انجام شد، این مطالعه نشان داد که فیزیوتراپی دیجیتال به یکی از بخش‌های ضروری ترکیب درمانی پس از جراحی تبدیل شده است.

فیزیوتراپی مجازی به اندازه درمان حضوری موثر است

وقتی کووید جهان را داغ می کند، فناوری راهی برای بهبودی از این وضعیت پیدا کرده است. کارکنان بهداشت در سراسر جهان با تعدادی از مشکلات بزرگ مواجه شده اند و هر یک از اعضای گروه ضربت تحت فشار بی وقفه برای بهبودی قرار داشتند. به همین دلیل، مطالعه به تاخیر می افتد، اما به گفته کارکنان کارگروه، نتایج دقیق است.

فیزیوتراپی مجازی به اندازه درمان حضوری موثر است

پس از مواجهه با یک مشکل بزرگ در طول یک وضعیت کووید، اکثر سازمان های مراقبت های بهداشتی از فناوری های آنلاین کمک می گیرند تا بهترین حمایت را از بیماران خود ارائه دهند. در نرم افزار فیزیوتراپی نیز همین اتفاق می افتد. با توجه به رشد فناوری در صنعت مراقبت های بهداشتی، تغییر شدیدی رخ داده است به طوری که می توان رشد روش های درمانی را افزایش داد. این موج تغییر چهره بهداشت و درمان را تغییر داد و رشته فیزیوتراپی از آن بهره فراوان برد.

وقتی مشاوران به سمت روش‌های آنلاین حرکت می‌کنند، پیشرفت فناوری نیز در اینجا دیده می‌شود و بیشتر گردش مالی مراقبت‌های بهداشتی نیز در حال افزایش است.

کل مطالعه در شرایط کووید گذشته انجام شده است و تحلیل مختصری صورت گرفته است و تحقیقات نیز نتایج لازم را داده است. با کمک به دست آمده، به گفته کادر بهداشت و درمان، امید است در آینده ارتقای نرم افزار نیز صورت پذیرد.

دسترسی به عدم نیاز به ترک خانه یا مرخصی از کار به عنوان یک مورد شناسایی شد مزیت کلیدی درمان مجازی، مانند توانایی ابزارهای دیجیتالی مانند فیلم ها، خاطرات روزانه و گزارش ها برای برقراری ارتباط موثر با بیماران در بهبودی آنها.

بر اساس این مطالعه، بیمارانی که اکثراً بعد از جلسه دوباره تظاهرات ویدیویی را تماشا کردند، بهترین نتایج کلی را داشتند. پزشکان دریافتند که برخی از بیماران انگیزه بیشتری برای یادگیری در طول قرار ملاقات های ویدیویی دارند، زیرا درمان دستی یک گزینه نیست. نگاه کردن به محل سکونت بیمار به تجویز ورزش کمک کرد.

روند بیشتر نیز به تجزیه و تحلیل کل فرآیند کمک می کند و نتایج حاصل شد. طبق گفته روان درمانگران، افراد می توانند از مزایای مطالعه بیشتر بهره مند شوند و اکنون می توانند در آینده از مزایای نرم افزار یا ابزار بیشتر استفاده کنند. آنها حتی می توانند کمک های سفارشی از کارکنان مراقبت های بهداشتی به بیماران خود ارائه دهند. این یک کار ساده است که به روش درمانی آنها نیز کمک می کند.

این مطالعه در بین ۲۷۰۰۰ نفر انجام شد که به درمان های مختلف نیاز داشتند. به گفته آدام جارویس، که افسر ارشد عملیات Ascenti و فیزیوتراپیست است، همچنین به رشد فعلی مطالعه کمک می کند، علاوه بر این، او در این تحقیق شرکت داشت. نتایج این مطالعه – که قابل تصور است گسترده ترین تحقیقات فیزیوتراپی مجازی در جهان است که تاکنون انجام شده است – به وضوح نشان می دهد که بیمارانی که به پشتیبانی دیجیتال دسترسی دارند و به آنها در مورد آسیب های MSK کمک می کنند می توانند به نتایج عالی دست یابند.

این عامل دیگری است که باید برای بیمارانی که نیاز به کمک و راهنمایی فیزیوتراپی دارند مفید باشد. این مطالعه مسیری را به اکثر افرادی که به دنبال کمک بزرگ از انتهای روش های درمانی هستند، داده است.

آخرین پست های نیکی اتکیسون (همه را ببین)رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر