فاش شدن جزئیات آرایش و مدل موی جنیفر لوپز در روز عروسی اش!


کریس اپلتون آرایشگر جنیفر لوپز در روز عروسی خاص او با بن افلک بود.

و به گزارش صبح امروز به نقل از روزیاتو; کریس اپلتون، آرایشگر مشهور در مورد مدل موی جنیفر لوپز در روز عروسی گفت: جی لو می خواست ظاهری “جاودانه” و “ساده” داشته باشد که زیبایی طبیعی او را تکمیل کند.

مدل موی جنیفر لوپز خواننده ۵۲ ساله در روز عروسی او با بن افلک ۴۹ ساله نیمه بلند و نیمه بلند بود. اپلتون به ووگ گفت: «ما احساس کردیم که موها نباید زیاده‌روی شوند. موهای جلویم را از دو طرف عقب کشیدم تا صورتش باز بماند و دو طرف را پایین گذاشتم.»

اپلتون اضافه کرد: “کل این تکنیک برای دادن ظاهری زیبا و مجلل به موها استفاده شد. من می‌خواستم آن را ساده و صاف به نظر برسانم تا موها هنگام راه رفتن بالا و پایین بیایند.”

مدل موی معروف جنیفر لوپز

جنیفر لوپز، آرایشگر توضیح داد که او یک پف کلاسیک در قسمت جلویی ایجاد کرده و سپس از اتوی فر برای ایجاد عشق اضافی به آن استفاده کرده است.

در نهایت، موهای لوپز با یک غبار مرطوب کننده، مه براق و اسپری مو پوشانده شد تا مطمئن شود که تا پایان روز بزرگ او سر جای خود باقی می ماند.

کریس می‌گوید: «برای من، موی خوب به این نیست که ظاهر بی‌نظیری داشته باشد، بلکه به معنای تعریف و تمجید از آن است». “موهای جنیفر کمتر به وگاس و بیشتر در مورد بی انتها بودن بود.”

اپلتون، که موهای جنیفر لوپز را در نمایش نیمه‌تیم سوپر بول ۲۰۲۰ با فرهای حجیم درآورده بود، گفت که ظاهر عروسی او یکی از ظاهرهای مورد علاقه اوست.

او به مجله ووگ گفت: «روز شگفت انگیزی بود و من این افتخار را داشتم که بخشی از آن باشم. اپلتون ویدیویی از لوپز در روز عروسی اش در TikTok منتشر کرد و نشان داد که او خودش آرایش کرده است که شامل پوست درخشان، سایه چشم دودی و لب های خنثی می شود.

علاوه بر کریس اپلتون، تام باچک مانیکوریست لوپز بود و استایلیست راب زنگار به لوپز در انتخاب لباس روز عروسی کمک کرد.

این ستاره در روز عروسی خود در دو لباس زیبا درخشید

یک لباس یقه باز بدون آستین از یک فیلم قدیمی با یک لباس توری آستین بلند از مجموعه لباس عروسی بهار ۲۰۲۳ توسط طراح مد لبنانی زهیر مراد همراه شد. قیمت دقیق لباس عروس جنیفر لوپز مشخص نیست اما قیمت لباس عروس های طراحی شده توسط زهیر مراد از ۸ هزار دلار شروع می شود.

او درباره اولین لباسش گفت: «چند سال پیش این لباس را پوشیدم. “من نگهش داشتم، نگهش داشتم و حالا امروز در روز عروسی ام آن را می پوشم.” سپس اضافه کرد که اولین بار این لباس را در یک فیلم قدیمی پوشید، اما اشاره نکرد که این لباس از کدام یک از نقش های قبلی خود آمده است.