غلطک های کاهو مرغ تکس مکزیکی + منوی هفتگی – Prevention RD


چند روز گذشته طوفان بود. در آن زمان بر جشن تولد دختران تأکید می کردم. این مهمانی در یک چشم به هم زدن به پایان رسید ، بسیار خوب پیش رفت و همه ما با قبیله ای از دوستان که دختران ما را دوست دارند و بسیار عالی هستند احساس خوشبختی می کنیم! وقتی مارک با پیتزا و نوشیدنی (دیر) رسید ، همه والدین برای کمک به همه چیز وارد اتاق مهمانی شدند.

والدین مثل بچه ها با صدای بلند صحبت می کردند. پیتزای دومینوس بدتر از چیزی بود که من آن را به خاطر دارم. و بچه ها با چیزهای زیادی رشوه گرفتند تا تصویری زیبا از کل خدمه به دست آورند … مقابل دیوار پرچم و بادکنکی که من کنار هم قرار دادم. #nailedit

یکشنبه با خانواده سپری شد ، جشن گرفت … دوباره. روز گذشت و دختران همه روزه با پسرعموی خود رفتند ، وقت خود را با هم گذراندند و با اسباب بازی های جدید خود بازی کردند. به نظر می رسد که ما به طور کامل از زمان بزرگسالان برای بهبودی گذر کرده ایم و سالها از این ماجرا می گذرد. احساس می شد عجیببه صبح امروز که سرکار می رفتم ، چنین احساسی داشتم با بچه های من در تمام تعطیلات آخر هفته و با این وجود من مشتاق زمان خوب و با کیفیت بودم فقط آنها

دختران و والدینم ، برادر و شوهرم همه دیشب برای تماشای بازی من به جاده آمدند. مارک جایگزین تیم من شد و احتمالاً 5 سال از خانواده ام می گذرد ، اگر نه بیشتر. من قبل از اینکه 1/3 تیغه ام از غلطک های بد من بیرون بیاید ، اولین دوره خوب را بازی کردم !!! در پایان 2nd دوره ، من متقاعد شدم که اجاره را در خارج از جاده امتحان کنم و دوباره به بازی بپیوندم. و ، من برنده شدم برو شکل!

می دانستم که دیروز به طور کامل بسته بندی می شود ، من صبح روز یکشنبه روی منوی هفتگی کار می کردم. من می دانستم که از هفته گذشته دستور تهیه دارم و در مورد پیش بینی آب و هوا دیدم: زمان های سردتری در راه است و غذاهای راحت در نزدیکی آن هستند. با این اوصاف ، من می دانستم که باید هفته را ساده کنم – جشن ها پشت سر ما هستند ، اما این هفته عصر شلوغ است و انگیزه شام ​​من پایین است.

شام اخیر یک غذای خوش طعم از بار و گریل محلی ما بود – این غلطک های کاهو مورد علاقه طرفداران منو هستند و اگرچه من آنها را دقیقاً بازسازی نکردم ، سریع و آسان ، خوشمزه و کاملاً مغذی بودند. ما آنها را به عنوان یک شام سبک بلعیدیم ، اما آنها نیز می توانند به عنوان یک پیش غذای سنگین سرو شوند.

عناصر

 • 10 برگ کاهو رومی ،

 • 1 پوند. سینه مرغ پخته ، نازک برش خورده

 • 1 عدد آووکادو ، نازک ورقه شده

 • 1 فنجان مغز ذرت منجمد ، ذوب شده

 • 2/3 فنجان سس ذرت و لوبیا سیاه آماده شده

 • 1/2 فنجان نوار تورتیلا

 • 1/2 پیمانه (2 اونس) پنیر چدار خرد شده

 • 1/4 فنجان مزرعه

 • 1/2 قاشق چایخوری پودر فلفل دلمه ای

 • دو قاشق غذاخوری دوغ یا شیر کم چرب

دستورالعمل ها

 1. برگ های کاهو را در یک لایه قرار دهید. هر برگ کاهو را با 1 1/2 اونس مرغ و آووکادو پر کنید.
 2. ذرت و سس را در یک کاسه کوچک مخلوط کنید. در هر ورقه کاهو چندین قاشق غذاخوری بریزید.
 3. روی هر ورقه کاهو را با نوارهای تورتیلا و پنیر بپوشانید.
 4. در یک کاسه کوچک ، مزرعه ، پودر فلفل دلمه ای و دوغ را مخلوط کنید تا خوب مخلوط شوند. روی غلطک های لاک بریزید و بلافاصله سرو کنید.

اطلاعات تغذیه:

بازده: 10
حجم سرو: 1 غلتک آماده

مبلغ برای خدمات:
کالری: 164چربی کل: 7.8 گرمکلسترول: 41 میلی گرمسدیم: 378 میلی گرمکربوهیدرات ها: 9.9 گرمفیبر: 2.6 گرمقند: 2.2 گرمپروتئین: 14.0 گرم

بسته های کاهو بسیار سرگرم کننده هستند!

منوی هفتگی: 19 تا 23 سپتامبر

احساس خوبی داشته باشیددیدگاهتان را بنویسید