غرور بازیگر جوان: من خود طوفان هستم!


هانیه غلامی بازیگر جوان سینما و تلویزیون مطلب جدیدی در وبلاگ خود منتشر کرده است.

به گزارش صبح امروز، هانیه غلامی با انتشار این عکس در این وبلاگ عجیب نوشت:

به من گفتند تو آنقدر قوی نیستی که در برابر طوفان مقاومت کنی…

آنها نمی دانستند من همان طوفان هستم

هانیه غلامی بازیگر جوان غرور زیادی دارد.

هانیه غلامی در یک تئاتر شکست خورده تلویزیونی

بازیگر «یکی می خواهد با تو حرف بزند» گفت: تئاتر تلویزیونی ترکیب جالبی از حضور در مقابل دوربین و صحنه تئاتر است و برای هر بازیگری تجربه ارزشمندی خواهد بود.

هانیه غلام در گفت و گو با خبرنگار فرهنگی ایرنا از تجربه حضور در تئاتر تلویزیونی اتاق عروس (به کارگردانی محمد القنبری) و نحوه دیده شدن گویندگان در ایران گفت.

متاسفانه به دلیل شرایط کرونا، این تئاتر تلویزیونی به مرحله تولید نرسیده است و البته اطلاعات بیشتری از کار ندارم، اما به دلیل بینش، تئاترهای تلویزیونی در ایران طرفداران خود را به ویژه در بین هنرمندان و هنرمندان دارند. عاشقان تئاتر

به نظر من تئاتر تلویزیونی ترکیب جالبی از حضور در مقابل دوربین و صحنه تئاتر است که امیدوارم بتوانم آن را تجربه کنم زیرا دو بار برای نمایشنامه خوانی دچار مشکل شده ام اما به دلیل همپوشانی کار با سینما و تلویزیون من نتوانستم تئاتر را تجربه کنم.

بازیگر «همه چیز آنجا» از عدم ورودش به عرصه بازیگری در صورت بازی در فیلم «یکی می خواهد با تو حرف بزند» (منوشار هادی، ۱۳۸۹) می گوید. به نحوه ورود او به عرصه هنر توجه کنید:

نمی دانم چگونه می توانم وارد سینما شوم. با اینکه برای کار کارگردان معروف دیگری تست دادم و قبول شدم، اما متاسفانه این اثر در پیش تولید توقیف شد. اما دست از تلاش برنداشتم زیرا این حرفه نیاز به پیگیری و تلاش زیاد دارد.