عکس/ کنایه تند کیمیا علیزاده برای اطرافیانش


کیمیا علیزاده قهرمان سابق تکواندو کشور طبق معمول با انتشار متنی عجیب از اطرافیانش انتقاد کرد.

به نظر می رسد رفتارهای عجیب کیمیا علیزاده در صبحگاه در فضای مجازی پایانی ندارد. او آنقدر درگیر حاشیه ها و جنجال های روزمره اش است که حتی گلایه منتقدانش را هم نمی بیند.

پروفایل اینستاگرام کیمیا این روزها مملو از مطالب عجیب و طعنه آمیز است که حتی طرفدارانش را به شورش واداشته است.

او در جدیدترین فعالیت خود متنی پر از کنایه و کنایه را خطاب به نزدیکانش منتشر کرد که واکنش منفی طرفدارانش را به همراه داشت.

عکس/ کنایه تند کیمیا علیزاده برای اطرافیانشبه گفته اکثر کاربران و کارشناسان ورزشی، علیزاده آنقدر در باتلاق حاشیه ها گیر کرده است که اگر برای رهایی خود تلاش نکند، نام و حرفه اش در ورزش به فراموشی سپرده می شود.

بخوانید: عکس/ کیمیا علیزاده تشویق آزار دهنده به خودش بعد از طلاق

بیوگرافی کیمیا علیزاده

کیمیا علیزاده در ۲۸ تیر ۱۳۷۷ در کرج در خانواده ای آذربایجانی به دنیا آمد. کیمیا فرزند بزرگ خانواده است و یک برادر کوچکتر از خود دارد.

کیمیا علیزاده در ۱۰ مرداد ۱۳۹۷ با حمید معدنچی والیبالیست سابق ازدواج کرد و اولین و تنها بانوی ایرانی است که در تاریخ ورزش ایران در بازی های المپیک مدال آور شده است.

در ۱۸ ژانویه ۲۰۱۸، برخی از خبرگزاری ها گزارش دادند که وی از سفر خود به هلند برنگشت و اعلام کرد که در بازی های المپیک تابستانی ۲۰۲۰ توکیو با پرچم هلند در سیپچانگ رژه خواهد رفت.

در ۲۰ فوریه ۲۰۱۹، دولت آلمان درخواست پناهندگی کیمیا علیزاده را پذیرفت و از آن زمان تاکنون ناموفق بوده و از مسابقات قهرمانی اروپا محروم شده است.