عکس/ پیام احساسی جواد کاظمیان به علی کریمی و عادل فردوسی پور


جواد کاظمیان ستاره سابق پرسپولیس در صفحه شخصی خود یادداشتی احساسی و متفاوت خطاب به علی کریمی و عادل فردوسی پور منتشر کرد.

بامداد – این در حالی است که پیشکسوت جنجالی پرسپولیس در روزهای گذشته به دلیل اظهارنظرهای تندش درباره اتفاقات اخیر در کشور سوژه کاربران شبکه های اجتماعی شده بود.

اما نکته ای که در چند روز گذشته در مورد کاظمیان توجه اهالی فوتبال را به خود جلب کرده، خودداری وی از دعوت به مراسم رونمایی از لباس تیم ملی فوتبال است.

البته ستاره سابق پرسپولیس در نامه ای نوشته بود چون دل و جانی برایش باقی نمانده در این مهمانی شرکت نمی کند.پیام احساسی جواد کاظمیان به علی کریمی و عادل فردوسی پوردر همین راستا جواد کاظمیان عکسی مشترک از او در کنار علی کریمی و عادل فردوسی پور در صفحه اینستاگرام خود منتشر کرد که تعجب اهالی فوتبال را برانگیخت.

کاظمیان حتی برای این دو فوتبالیست سرشناس یادداشتی احساسی نوشت که نشان از دوستی و دوستی نزدیک او با آنها دارد.

او نوشت: روی همه چیزهایی که از دست دادیم. چون در جوانی چیزی برای از دست دادن نداریم.

ما هر چیزی را که باید از دست می دادیم از دست داده ایم. بدون چراغ راه افتادیم.

همچنین جواد کاظمیان با تگ علی کریمی از عبارت «بی سرزمین باد» استفاده کرد.

بخوانید: واکنش هدفمند جواد کاظمیان به تولد علی کریمی

جواد کاظمیان به دعوت برای رونمایی از پیراهن تیم ملی پاسخ داد

جواد کاظمیان ستاره سابق باشگاه پرسپولیس با انتشار تصویری عجیب در صفحه شخصی خود از عدم حضور در مراسم رونمایی از پیراهن تیم ملی خبر داد.

به گزارش صبح امروز، سرانجام پس از تنش های فراوان، پیراهن تیم ملی فوتبال ایران در مسابقات جام ۲۰۲۲ قطر شاهانی، فردا طی مراسمی رونمایی می شود.

البته این در حالی است که برخی مدعی بودند طرح اصلی پیراهن تیم ملی توسط سازنده این لباس به بیرون درز کرده است.

با این حال فدراسیون فوتبال برای اکثر بازیکنان و پیشکسوتان سابق ملی پوشان دعوت نامه ارسال کرده است تا فردا در این مراسم رونمایی شوند.

در همین راستا جواد کاظمیان لیدر جنجالی این روزهای فوتبال ایران در صفحه اینستاگرام خود مطلبی تند درباره این اتفاق منتشر کرد.

او با انتشار عکسی از دعوت نامه خود نوشت که چون دل و دماغی برایش باقی نمانده در این مراسم شرکت نمی کند.

کاظمیان همچنین تایید کرد که با اینکه بلیت جام جهانی را خریده اما به قطر نمی رود.