عکس/ وقتی مازیار لرستانی می خواست برود جلو!


مازیار لرستانی با نام سابق شهره لرستانی پست جالبی را در صفحه شخصی خود منتشر کرده است.

به گزارش صبح مازیار لرستانی با انتشار عکسی از دوران جوانی خود در لباس نظامی خاطره جالبی تعریف کرد.

او نوشت:

خاطره جنگ / خاطره تلاش نافرجامم برای اعزام به جبهه در سالهای ابتدایی دبیرستان / و در نهایت اجرای نمایشنامه شهید گمنام که خودم نوشتم و کارگردانی کردم و جایزه ویژه شهید را گرفتم. بنیاد به جای پیشرو بودن!

مازیار لرستانی می خواست جلو برود

شهره لرستانی: ۹ سال است هر طرحی که به صداوسیما میدهم می دهم رد شده است.

اسنا نوشت: شهری لرستانی درباره انتصاب مدیران جدید در سازمان صداوسیما می گوید که ربطی به تحرکات مردمی ندارد و ۹ سال است که هر طرحی که به صداوسیما ارائه کرده رد شده است.

این هنرمند شهریا لرستانی درباره انتصابات جدید سازمان صدا و سیما در این سازمان گفت: من کاری به انتصابات جدید و حرکت های مردمی ندارم اما ۹ سال است که هر برنامه ای به صدا و سیما داده ام. او نپذیرفت. رادیو باید اجازه دهد ایده‌های دیگر و افراد جدید وارد شوند.»

او به یاد می آورد: “من حق ندارم بیرون بروم یا آنچه را که می خواهم تولید کنم. برایم مهم نیست فردی که پشت میز می نشیند جوان باشد یا پیر. برای من مهم است که او نقش گانگستر و مهمانی را بازی نکند. و متأسفانه تا به امروز در صدا و سیما اغلب اوضاع به همین منوال بوده است.

این نماینده در پایان با اشاره به انتصابات جدید، نکته و پیشنهاد خود را اینگونه تشریح کرد: نمی دانم با این تغییرات بیرونی چه اتفاقی می افتد، باید نگاه اساسی مدیران به رسانه ملی تغییر کند.