عکس/ واکنش عجیب علی کریمی به سخنان تند شهید باکری


علی کریمی بازیکن سابق تیم ملی با انتشار مجدد سخنان تند به دختر شهید باکری در صفحه شخصی خود واکنش عجیبی به پیام دختر شهید باکری نشان داد.

آسیه باکری دختر شهید باکری ساعاتی پیش با انتشار عکس پدرش در اینستاگرام و تذکری تند به توهین علی اکبر رائف پور در تلویزیون پاسخ داد.

وی در این یادداشت به تندی نوشت: آقای راوپور گفت دو نفر در تصویر (شهید حمید و مهدی باکری) در سن ۲۷ سالگی برای تسکین روحی خود به جنگ با زنان و کودکان رفتند.

واکنش عجیب علی کریمی به اظهارات تند دختر شهید باکریاین سخنان دختر شهید باکری بازتاب زیادی در فضای مجازی داشت و باعث شد تا افراد زیادی نسبت به آن واکنش نشان دهند.

علی کریمی بازیکن سابق پرسپولیس آسیا باکری نیز با تمجید از این مطلب نوشت: شیر مادر و نان پدر حلال است.

بخوانید: عکس/ علی کریمی در اینستاگرام به کلی تغییر جهت داد!

علی کریمی محاکمه شد

خبرگزاری مهر نوشت: علی کریمی به اتهام همدردی با دشمن و «تشویق به اغتشاش» محاکمه شد.

به گزارش مهر، علی کریمی یکی از رهبران اعتراضات اخیر کشور به اتهام همدردی با دشمن و «تشویق وی به اغتشاش» محاکمه شد. بر اساس این گزارش؛ رسیدگی قضایی به اقدامات علی کریمی در اعتراضات اخیر در حال حاضر زیر نظر قوه قضائیه است.

و محسنی آجی پیشتر در جلسه شورای عالی قضایی با اشاره به اقدامات برخی از چهره های معروف برای تحریک جوانان به «آشوب»، گفته بود: برخی به حمایت از این نظام معروف هستند و در عوض. برای با مردم بودن، با دشمن اعلام کنید.

خبرگزاری مهر پیش از این از اعلام جنایت مدعی العموم علیه برخی سلبریتی ها خبر داده بود.