عکس/ واکنش عجیب سردار آزمون با حکم جنجالی دادگاه و زن روس


سردار آزمون مهاجم بایرن مونیخ با انتشار تصاویری عجیب از خود به حکم دادگاه روسیه پاسخ داد.

صبح- سردار آزمون که مدت ها پس از ازدواج با آناهیتا توسط یک دختر روسی متهم به پدر شدن فرزندش شده بود، سعی کرد سکوت کند و غیرواقعی باشد.

اما اخیرا آندری دمیتریف (وکیل دختری که فرزندش پسر سردار آزمون نامیده می شود) به اسپورت اکسپرس گفت: همه چیز برای ما خوب پیش رفت. دادگاه روز جمعه موافقت کرد و در مورد نفقه پدر و همسر کودک رای داد.

اما سردار آزمون ساعاتی پیش با انتشار تصاویری از خود و مرتضی پورعلی گنجی در هواپیمای شخصی و ابراز دلتنگی نسبت به این اتفاق واکنش عجیب و غریبی داشت.

واکنش عجیب سردار آزمون به حکم جنجالی دادگاه و زن روس

باید دید تلاش سردار تا چه حد برای عادی سازی این اتهام و سکوت جنجالی آن پیش می رود!

بخوانید: فیلم / تست سردار آزمون با هواپیمای شخصی اش در راه آمریکا

آزمون کاپیتانی متفاوت از همه ملی پوشان

مهاجم ستاره تیم ملی با فرمی متفاوت از همه بازیکنان تمرین می کند.

به گزارش “ورزش سه”، در شرایطی که حداقل آمادگی تیم ایران از نظر آمادگی برای دیدارها و برگزاری بازی دوستانه تنها با الجزایر در نظر گرفته می شود، دراگان اسکوچیچ سعی کرد تمرینات متفاوت و شرایط متفاوتی را طراحی کند. برای بازیکنان تناسب اندام را حفظ کنید.

سردار آزمون سرمربی مورد اعتماد و بهترین گلزن فعلی تیم ملی ایران دیرتر از سایر بازیکنان به اردو اضافه شد اما از زمان حضورش با روحیه خوبی در تمرین شرکت کرد و تصاویری از او منتشر کرد. نشان دهید که همیشه لبخند بر لب دارد و کارش را با انگیزه زیاد انجام می دهد.

تنها لژیون ایرانی فعال در بوندسلیگا آلمان که سال های موفقی از جام جهانی ۲۰۱۸ تا ماه های باقی مانده از ۲۰۲۲ قطر را پشت سر گذاشته است، تلاش می کند تا شرایط و آمادگی جسمانی بالایی را تا شروع مسابقات حفظ کند و در بهترین شرایط بازی کند. بیش از پیش به حساب می آید.. باشگاه های اروپایی.