عکس های زیباترین زنان جهان بر اساس معیارهای علم و زیبایی است


بلا حدید مدل سرشناس آمریکایی بر اساس استانداردهای زیبایی و شواهد علمی به عنوان زیباترین زن جهان شناخته شده است.

به گزارش صبح امروز به نقل از روزیاتو; اگرچه استانداردها و ترجیحات زیبایی دائماً در حال تغییر هستند، معادله ای قدیمی وجود دارد که کارشناسان ادعا می کنند می تواند جذابیت و زیبایی چهره را محاسبه کند.

بر اساس مطالعه ای که توسط دکتر جولیان دی سیلوا، جراح پلاستیک برنده مدال طلا و متخصص جراحی پلاستیک پیشرفته انجام شد، بلا حدید، مدل مشهور آمریکایی برنده این مسابقه زیبایی خارق العاده شد. بیایید ببینیم چه چیزی او را زیباترین زن می کند.

بیشتر بخوانید: در تصاویر/ مشاهیر جهان روزه می گیرند

یونانیان در تلاش برای سنجش زیبایی نسبتی به نام «نسبت طلایی» اختراع کردند. این نسبت در گذشته توسط هنرمندان و معماران استفاده می شد، اما اکنون گاهی اوقات برای توضیح زیبایی افراد استفاده می شود.

زیبایی بلا حدید چگونه سنجیده شد؟

د سیلوا در مطالعه خود نسبت طلایی را به لب ها، بینی، اندازه چشم، موقعیت، فک و تقارن زنان مشهور اعمال کرد. طول و عرض صورت این افراد اندازه گیری و سپس تقسیم شد. نتیجه ایده آل حدود ۱.۶ است.

چهره بلا حدید نزدیک به کامل بود

بلا حدید نزدیکترین فرد به این ایده یونان باستان بود. نسبت طلایی برای زیبایی او ۹۴.۳۵ درصد و زیبایی چانه او ۹۹.۷ درصد بوده است.

در این رده بندی، بیانسه خواننده آمریکایی با ۹۲.۴ درصد در جایگاه دوم قرار گرفت. آریانا گرانده، خواننده جوان پاپ نیز با ۹۱.۸۱ درصد بالاتر از تیلور سویفت (۹۱.۶۴)، اسکارلت جوهانسون (۹۰.۹۱) و کارا دلوین (۸۹.۹۹) قرار گرفت.

بلا حدید اعتراف کرد که عمل بینی انجام داده است

بلا حدید در مصاحبه ای در اوایل سال جاری فاش کرد که در سن ۱۴ سالگی جراحی زیبایی بینی انجام داده است و از این موضوع ناراحت است و می گوید: “کاش بینی پدربزرگ و مادربزرگم را نگه می داشتم.”

موضوعی که در آن زمان باعث انتقاد از مادرش یولاندا شد. زیرا بسیاری معتقد بودند که او دخترش را تشویق و تحت فشار قرار داده تا ظاهرش را تغییر دهد. بلا حدید در آن مصاحبه شایعه تزریق فیلر یا لیفت چشم را تکذیب کرد.

جالب اینجاست که بلا حدید در همان مصاحبه گفت که همیشه در مقایسه با خواهر بزرگترش جیجی حدید احساس زشتی داشته است، اما اکنون می بینیم که از او به عنوان زیباترین زن جهان یاد می شود.