عکس/ هانیه توسلی چهره واقعی و طاسی اش را نشان داد


هانیه توسلی بازیگر سینما و تلویزیون تصویری از چهره طبیعی اش منتشر کرد و دنبال کنندگان اش را متعجب کرد.

وقت صبح- در این تصویر که هانیه توسلی در اینستاگرام اش منتشر کرده، او هیچ آرایشی ندارد. اما مهم تر از این مسائل ریزش موی هانیه توسلی بود که توجه کاربران را جلب کرد.

هانیه توسلی چهره واقعی و طاسی اش را نشان داد

در واقع موهای پیشین هانیه توسلی بسیار کم پشت شده است و به اعتقاد کاربران او مدت ها این مسئله را پنهان کرده است.

بخوانید: قربون صدقه کاربران برای استوری “هانیه توسلی”/ عکس

بیوگرافی هانیه توسلی

هانیه توسلی، بازیگر سینما، تلویزیون و تئاتر ایرانی، متولد ۱۴ خرداد ۱۳۵۸ در همدان است. وی از سال ۱۳۷۸ فعالیت حرفه ای خود را آغاز نمود.

او دانش ‌آموخته کارشناسی نمایشنامه ‌نویسی از دانشگاه آزاد اسلامی تهران است. از نخستین کارهایش در سینما حضور در فیلم سگ‌کشی بهرام بیضایی بود.

وی چند سال پس از شروع حرفه بازیگری، برای بازی در فیلم شب‌های روشن، تندیس بهترین بازیگر نقش اول زن را در هفتمین جشن خانه سینما دریافت کرد.

هانیه توسلی، همچنین در سی و یکمین دوره جشنواره فیلم فجر در سال ۱۳۹۱، برای بازی در فیلم دهلیز برنده سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش اول زن شد.

او سابقه نقش آفرینی در آثاری همچون سه ماهی، مردن به وقت شهریور، عصر جمعه، آمدیم نبودید رفتیم، سیانور، هفت ماهگی، مرثیه‌ای برای کتاب ‌سوزی ‌ها، شام آخر، نقطه کور، ایده اصلی، جهان با من برقص، مادری، خط ویژه، کلمبوس، شکاف، سوءتفاهم و گیسو را در کارنامه هنری خود دارد. هانیه توسلی در برنامه همرفیق نیز به عنوان مهمان حضور داشته است.