عکس/ نازنین بیاتی درخواستی عجیب از مردم: ما را سلبریتی خطاب نکنید!


نازنین بیاتی هنرمند سینما و تئاتر با انتشار مطلبی در اینستاگرامش درخواستی عجیب از مردم کرد.

به وقت صبح- این بازیگر ۳۳ ساله که با دربند پرویز شهبازی به شهرت فراوانی دست یافت آخرین بار با شادروان روی اکران نقره ای دیده شد.

او بیش از یک سال است که در سینما فعالیت نمی کند و بیشتر فعالیت هایش محدود به فضای مجازی و اینستاگرام است.

نازنین بیاتی در تازه ترین فعالیت خود مطلبی را منتشر کرد که در آن به صحبت های حمید بغداد درباره وظیفه بازیگران و سلبریتی ها در قبال مردم اشاره کرد.

در حاشیه این داستان خطاب به مردم نوشت:

از هموطنانمان یک درخواست دارم لطفا این کلمه مشهور را از ما حذف کنید. حرفی که بین ما و شما فاصله ایجاد می کند.

درخواست عجیب نازنین بیاتی از مردم: ما را سلبریتی خطاب نکنید!

بخوانید: نازنین بیاتی هم چهره/تصویر خود را تغییر داد

زندگینامه نازنین البیاتی

نازنین بیاتی بازیگر زن ایرانی در ۲۴ دی ۱۳۶۸ در تهران به دنیا آمد. رشته تئاتر از دانشگاه آزاد اسلامی تنگکابن.

نازنین بیاتی اولین بار در فیلم دربند بازی کرد و نامزد دریافت سیمرغ بلورین بهترین بازیگر زن از سی و یکمین جشنواره فیلم فجر شد. او در نظرسنجی نویسندگان و منتقدان به عنوان بهترین بازیگر نقش اول زن از هفتمین جشنواره منتقدان فیلم انتخاب شد. او همچنین برای بازی در سریال گلشیفته فی المنزیل برنده تندیس بهترین بازیگر زن کمدی از نوزدهمین جشنواره حافظ شد.

نازنین بیاتی در سریال عروسک های شکیرستان به عنوان طراح داخلی، طراح مد و صداپیشه شخصیت های رویا و جوگو به همراه آقای حسن رادفر حضور داشته است. وی سابقه بازی در آثار دیگری چون دینامیت، تسلیت به روزنامه، تامی شیرین خیال، زعفرانیه ۱۴ تر، عروسی مردم، مرگ در شهریور، صورت دیوانه، مانکن، آینه بغل، جین خوک، زنگ زده را دارد. مغزهای کوچک، طلا، مادر، فرشتگان با هم می آیند، اجازه خروج، جوجه تیغی و شادروان نیز در مجموعه هنری او قرار دارد.