عکس/ معاون شهردار تهران پای حسن یزدانی را می بوسد!


علیرضا زاکانی شهردار تهران و همراهان از اردوی تیم ملی کشتی فرنگی ایران بازدید کردند.

به گزارش صبح امروز، در حاشیه این جلسه یکی از نمایندگان زاکانی با تکیه دادن به پای کشتی گیر ایرانی حسن یزدانی خواستار بوسیدن پای او شد.

هر چند حسن یزدانی اجازه نداد و او را از زمین بلند کرد.

پیش از قادی حسن یزدانی معاون شهردار تهران.

حسن یزدانی برای کسب هشتمین مدال جهان آماده است

حسن یزدانی برای کسب هشتمین مدال جهانی و المپیک خود، ۲۴ سپتامبر در بلگراد روی فرش می رود.

کشتی گیران کشورمان پس از کسب مقام سوم تیم ملی کشتی آزاد و مقام دوم کشتی فرنگی ایران در مسابقات جهانی اسلو ۲۰۲۱، از ۱۹ تا ۲۷ شهریورماه به مصاف مسابقات جهانی ۲۰۲۲ بلگراد صربستان می روند. .

این دیدار در غیاب تیم های روسیه و بلاروس برگزار می شود. طبق برنامه اعلام شده از سوی میزبان مسابقات ابتدا مسابقات کشتی برگزار می شود.

تیم بنا که سال گذشته چهار مدال طلا برای مشام الدلخانی در وزن ۶۳ کیلوگرم، محمدرضا جرح در وزن ۶۷ کیلوگرم، محمد هادی صرافی در ۹۷ کیلوگرم و علی اکبر یوسفی در وزن ۱۳۰ کیلوگرم و دو مدال برنز کسب کرد. محمدعلی جرا در وزن ۷۷ کیلوگرم و بیگمان بسطام در وزن ۸۲ کیلوگرم پس از کسب مقام دوم تیم روسیه در روزهای ۱۹، ۲۰، ۲۱ و ۲۲ شهریورماه برای کسب عنوان قهرمانی در غیاب روس ها به مصاف حریفان خواهند رفت.

تیم ملی آزاد کشورمان که پس از روسیه و آمریکا در رده سوم اسلو قرار گرفت، ۴ روز دیگر در روزهای ۲۴.۲۵، ۲۶ و ۲۷ شهریور به مصاف حریفان خود می رود.

حسن یزدانی فوق ستاره کشتی ایران و جهان که دارای ۵ مدال طلا، نقره، برنز جهان، طلا و نقره المپیک است، برای هشتمین مدال متوالی خود روی تشک می رود.