عکس/ مصاحبه زنده سارا و نیکا با کانال زک به زبان فارسی!


سارا و نیکا فرگانی بازیگران سریال پایتخت در سوئد زندگی می کنند.

به گزارش سوبا تایم به نقل از رویداد۲۴، کانال تلگرامی چندسانیه عکس هایی از مصاحبه سارا و نیکا فرقانی اصل بازیگران دوقلو سریال پایتخت با شبکه ایران اینترنشنال را منتشر کرد!

سارا و نیکا مستقیما با ایران اینترنشنال مصاحبه کردند.

این دو بازیگر در سال های اخیر بارها در تیترهای جنجالی قرار گرفته اند.

رودربایستی دلیل ماندن سارا و نیکا در پایتخت است!

ایرنا: سازندگان اثر تا مدت‌ها نمی‌توانستند و نمی‌خواستند این چیدمان تکراری را به هم بزنند، شاید به دلیل نیاز به رویارویی با خود و یا آسیب‌رسانی به تصویر و تصوری که از یک خانواده ایرانی ایجاد کرده بودند. موضوعی که ممکن است مستقیماً با جسارت مرتبط باشد.

جسارتی که شاید در بسیاری از سریال ها و فیلم ها لازم باشد، اما ملاحظات همیشگی مانع از آن می شود.

بیشتر بخوانید:

سلفی لو رفته از «سارا و نیکا» با این دو پسر خبرساز شد/ عکس

عکس/ سارا و نیکا حال بدشان را به رخ کشیدند!

در جایی که نقشی کارکردی نداشته باشد یا کارکرد مناسبی برای آن تعیین نشود، صرف تعریف اولیه و طولانی بودن نقش، ادامه آن را توجیه نمی کند. قطعا سیروس مقدم، کارگردان سریال دی سی، زمانی که فصل اول این سریال را ارائه می کرد، نمی دانست که عمرش به یک دهه و چنین ثروتی می رسد.

در نتیجه، با وجود سهولت فرم، همیشه فرم ایستا پذیرفته نمی شود. نمایش باید به جلو حرکت کند، تغییر کند و در طول زمان بهبود یابد. کنار گذاشتن دو بازیگر نوجوان که از ابتدا فقط به این دلیل که داستان زیباتر بود، حضور داشتند، موضوعی ذهن‌ساز نیست که نیاز به اقدام و حمایت اجتماعی داشته باشد.

گاهی اوقات پذیرفته شدن به صورت حرفه ای مهم ترین چیزی است که باید در مورد آن صحبت کرد و فرهنگ سازی کرد. همچنین انتخاب دو بازیگر نوجوان از یک کمدی کمدی محبوب نه یک تراژدی است و نه فاجعه، بلکه تنها بخشی از روند داستان سازی است.