عکس/ فریبا نادری از نمای نزدیک با شال پلنگی!


فریبا نادری بازیگر پرکار در شبکه های اجتماعی و این روزها کمتر فعال است به تازگی سلفی جدیدی از خود منتشر کرده است.

به گزارش صبحگاهی، فریبا نادری در این عکس شالی طرح پلنگ به سر کرده است. این عکس از نمای بسیار نزدیک گرفته شده است.

فریبا نادری تبدیل به ببر شده است.

فریبا نادری: تا خودم نتیجه نگیرم اعلام نمی کنم!

فریبا نادری در گفت و گو با برنا درباره فعالیت هنرمندان در اینستاگرام و فضاهای مجازی گفت: در همه جای دنیا رسم بر این است که بازیگران سلبریتی در فضاهای مجازی مختلف فعالیت می کنند و کارهای تبلیغاتی هم انجام می دهند.

اکنون برخی از این بازیگران دستمزد می گیرند و برخی نیز بدون هیچ چشمداشت مالی این کار را انجام می دهند.

به همین ترتیب در ایران در تبلیغات مختلف شاهد بازیگران زن و مرد با چهره یا بی چهره هستیم.

وی ادامه داد: من وظیفه خود را این می بینم که اگر مشکلی وجود داشته باشد یا اطلاعات مفیدی برای مردم داشته باشم، به مردم اطلاع رسانی می کنم. به عنوان مثال، گاهی اوقات من به دکتر مراجعه می کنم و اطلاعاتی را که در نمایه خود دریافت می کنم به اشتراک می گذارم.

نادری درباره آگهی در صفحه خود گفت: اگر در صفحه خود آگهی بگذارم حتما موضوع آگهی را از قبل تست می کنم و اگر نتیجه مثبت گرفتم آن را در صفحه خود قرار می دهم.

من هرگز تبلیغی را بدون تلاش خودم انجام نداده ام. دلیلش این است که اگر بعداً یکی بگوید شما هم تبلیغ می کنید، باید افتخار کنم که من چیز بدی را اعلام نکردم، مردم متضرر می شوند.

بازیگر ستایش درباره فعالیت های اخیر خود گفت: در این مدت سریال ستایش ۳ را کار کردم که از ۲ شهریور از شبکه سه پخش می شود. همانطور که می دانید این سریال ادامه فصل های قبل است.

وی علاوه بر این در سریال «از سرنوشت» ساخته علیرضا بذرافشان نیز بازی کرده است که احتمالا آبان ماه امسال روی آنتن شبکه دو خواهد رفت. او در این سریال نقش زنی را بازی می‌کند که قادر به باردار شدن نیست و برای گرفتن حضانت فرزند با چالش‌هایی مواجه است.