عکس/ سردار آزمون همدردی جالب برای درگذشت مهرشاد شهیدی


سردار آزمون بازیکن تیم ملی و باشگاه بایرلورکوزن با انتشار مطلبی در اینستاگرام با مهرشاد شهیدی جوان اراکی همدردی کرد.

آفتاب صبح – سردار آزمون که این روزها فوتبال بازی نمی کند دوران مصدومیتی را پشت سر می گذارد و زیر نظر کادر فنی تیم ملی در تلاش است خود را برای حضور در جام جهانی ۲۰۲۲ قطر آماده کند.

او گفت که برای سه هفته آینده برای رویارویی با ایران مقابل انگلیس در ۳۰ نوامبر تلاش می کند تا آمادگی بدنی داشته باشد. اما هنوز هیچ تضمینی برای وجود آن وجود ندارد.

با این وجود سردار آزمون فرصت کافی برای حضور در فضای مجازی را دارد. او این بار با انتشار عکسی از مهرشاد شهیدی، جوان فقید اراکی، از ایموجی دل شکسته برای ابراز همدردی با وی استفاده کرد.

همدردی جالب سردار آزمون برای درگذشت مهرشاد شهیدی

بخوانید: عکس/تبلیغ اینستاگرام سردار آزمون

آیا سایت روسی فاش کرد که سردار آزمون/ ستاره ایرانی پیشنهادی ندارد؟

هیچ تیم روسی برای جذب سردار آزمون، مهاجم فعلی بایرلورکوزن پیشنهادی نداده است.

به گزارش خبرگزاری قهرمانی روسیه؛ در روزهای گذشته اخباری مبنی بر پیشنهاد دینامو مسکو برای جذب سردار آزمون در نقل و انتقالات تابستان گذشته منتشر شد، خبری نادرست که مدیر برنامه سردار آزمون آن را تکذیب کرد.

سردار آزمون در ژانویه ۲۰۲۲ با قراردادی ۲.۵ میلیون یورویی از زنیت روسیه به بایرلورکوزن پیوست. او در این فصل در ۱۱ بازی تنها دو پاس گل برای تیمش داده است. قرارداد آزمایشی با این تیم آلمانی تا ژوئن ۲۰۲۷ اعتبار دارد، سایت ترانسفر مارکت ارزش نقل و انتقالات این مهاجم را ۱۸ میلیون یورو برآورد کرد.