عکس/ سارا و نیکا راه جدیدی برای خودنمایی پیدا کرده اند


سارا و نیکا فرقانی بازیگران پایتخت که چند سالی است در سوئد زندگی می کنند راهی جدید برای خودنمایی در فضای مجازی پیدا کرده اند.

سارا فرگانی صبح در این عکسی که به تازگی در صفحه اینستاگرامش منتشر کرده است نشان می دهد که در خیابان های استکهلم ژست مدلینگ گرفته است.

از طرفی نیکا فرگانی مشغول عکاسی از سارا است.

بیوگرافی تبار سارا و نیکا فرگانی تبار سارا و نیکا فرگانی در 8 مرداد 1382 در تهران متولد شد.  نیکا یک دقیقه از سارا بزرگتر است.  نسرین جلیلی، مادر سارا و نیکا کارمند هستند و پدر سارا و نیکا فوتبالیست بود و ۱۵ سال در لیگ جوانان در تیم های عقاب و راه آهن بازی کرد اما به دلیل تصادف در فوتبال نتوانست.  ورزش را طولانی تر ادامه دهید.  پس از پایان فصل دوم سریال متروپولیتن، سارا و نیکا به همراه والدین خود برای ادامه تحصیل در این کشور به سوئد مهاجرت کردند.

حالا سارا فرگانی عکس های متعددی از این پروژه در صفحه شخصی خود منتشر کرده و مورد توجه برخی کاربران قرار گرفته است.

بخوانید: ویدئو/ شکایت سارا و نیکا و ناراحتی آنها از حال و هوای سوئد!

بیوگرافی سارا و نیکا فرگانی

سارا و نیکا فرگانی اصل در ۸ مرداد ۱۳۸۲ در تهران متولد شد. نیکا یک دقیقه از سارا بزرگتر است.

نسرین جلیلی، مادر سارا و نیکا کارمند هستند و پدر سارا و نیکا فوتبالیست بود و ۱۵ سال در لیگ جوانان در تیم های عقاب و راه آهن بازی کرد اما به دلیل تصادف در فوتبال نتوانست. ورزش را طولانی تر ادامه دهید.

پس از پایان فصل دوم سریال متروپولیتن، سارا و نیکا به همراه والدین خود برای ادامه تحصیل در این کشور به سوئد مهاجرت کردند.