عکس/ رونمایی مهندس جوان مهشید جوادی از سبک مستانی خود!


مهشید جوادی بازیگر سریال پاشا منها عکسی از خود به سبک زمستانی منتشر کرد.

به گزارش صبحگاهی، مهشید جوادی در این عکس مانتو زمستانی و کلاه پشمی به تن دارد.

مهشید جوادی از سبک مستانی خود رونمایی کرد.

تولید فصل جدید «مهندس کودک» متوقف شد.

نویسنده سریال «پسر مهندس» درباره ساخت فصل جدید این سریال با بیان اینکه پیش از این طرح خود را به تلویزیون ارائه کرده بود، گفت: «پسر مهندس» و برخی پروژه های دیگر همکارانمان تا پایان متوقف شد. . نظر آقای جبلی و هیئت معتمد ایشان باشد.

حسن فراستا در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران، در تشریح برنامه فصل جدید این سریال و طرح هایی که این روزها پس از حضور رئیس جدید این سازمان به تصویب و تصویب رسید، گفت: این مجموعه در سال ۱۳۹۴ به عنوان یکی از برنامه های فصل جدید این مجموعه به تصویب رسید.

بیشتر بخوانید:

تصویر/ وقتی مهشید جوادی در نشست خبری حوصله اش سر می رود!

مهشید جوادی فرزند مهندس. هر روز با دیروز فرق دارد!

قبل از آن سه طرح برای تلویزیون ارائه دادم که به دلیل تغییر مدیریت، این طرح ها و برخی طرح های دیگر برای همکارانمان و حتی برخی از همکارانی که در حال تولید بودند تا اظهار نظر نهایی از طریق آقای جبلی و. شورای مورد اعتماد او.

این نویسنده با اشاره به اینکه هر سه پروژه با عناوین «پسر مهندس»، «گلوب» و «ترنگ» ملودرام هستند، تصریح کرد: قرار بود وارد مرحله نگارش «پسر مهندس» شویم، اما فعلا متوقف شده ایم. به تغییر مدیریت

با تغییر نامشخصی که آیا در بخش‌های مختلف از جمله در بخش نمایش‌های سیما ساخته می‌شود، هنوز نمی‌دانیم آقای جبلی چه تصمیم و دستوری برای سریال خواهد گرفت، اما مهم این است که با این غریبه. قطعنامه و معیشت بسیاری از همکاران ما در خطر است.

در حال حاضر برخی از کارها متوقف شده است، برخی از طرح ها در مرحله نگارش است و می گویند باید تصمیم گیری شود. البته احتمالا حق با آنهاست، اهدافی هم برای مدیریت دارند.