عکس/ رامبد جوان از دیدن مهران مدیری خوشحال شدم!


رامبد جوان مهران مدیری در یک مهمانی در سیداوسیما با هم آشنا شدند.

به گزارش صبح، همانطور که در عکس مشخص است رامید جوان از دیدن مهران مدیری به وجد آمده است.

رامبد جوان از دیدن مهران مدیری خوشحال است.

رامبد جوان و ستاره عجیب مهران مدری در آتش هستند

مهران مدیری و رامبد جوان از چهره های مهم و تاثیرگذار در ژانر کمدی هستند و سابقه خوبی در زمینه تولید کمدی دارند به همین دلیل انتظارات برای سریال جدید آنها زیاد بود و انتظار می رفت در سال ۱۴۰۰ شاهد پخش دو سریال کمدی مهم باشیم. در خانه، اما برخلاف انتظار، این دو ناامید شدند دو سریال حسابی امید مردم است.

هر دو سریال بازیگران خوب و باتجربه ای دارند که نتوانستند خوب بازی کنند و امتیازی برای این سریال شدند.

دراکولا

سریال «دراکولا» به عنوان دنباله‌ای بر فیلم «جانور» ساخته شد، اما از آن دور است و خاطره خوب آن را تکرار نکرد. یکی از نقاط ضعف اصلی سریال فیلمنامه آن است که در طول داستان به خوبی توسعه نیافته است.

این سریال در ابتدا با فعالیت های انتفاعی «کامروا» تحت عنوان جزوه آغاز شد، اما پس از مرگ این شخصیت، مسیر داستان منحرف شد.

قسمت هایی از سریال به تشییع جنازه او اختصاص داشت و پس از آن شاهد آشنایی همسرم «کماروا» با یکدیگر و ارتباط مستقیم با دوستانشان بودیم. در «دراکولا» برخلاف «هیولا» و بیشتر کارهای کارگردان، موقعیت های کمدی خوبی وجود ندارد.

مردم عادی

داستان مردم عادی در یک محیط ثابت و با چندین شخصیت ثابت که به هم پیوند خورده اند روایت می شود.

این سریال با کارهایی مانند خرابکاری شخصیت های احمقانه سریال در موقعیت های حساس، رقصیدن و آشفتگی شخصیت ها با یکدیگر سعی در خنداندن مخاطب دارد، اما «مردم عادی» به موقعیت های خنده دار نیاز دارند که کمبودش همین است.

شخصیت های سریال فراتر از الگوهای تکراری و کلیشه ای نیستند و جذاب نیستند و به سختی می توان این سریال را کمدی توصیف کرد.