عکس/ دختر علی دایی از وضعیت مجلل خود در انگلیس رونمایی کرد


دنیز دی دختر علی دی با انتشار عکسی از دانشگاه معروف انگلیسی زندگی مجلل خود را برای کاربران فضای مجازی فاش کرد.

دنیس دایی صبح با مادرش همسر اول و سابق علی دایی در لندن زندگی می کند. شرایط مالی خوب علی دایی زندگی پر زرق و برقی را برای این دختر نوجوان در لندن رقم زده است.

دنیس دایی دختر علی دایی با انتشار عکسی از دانشگاه معروف لندن زندگی مجلل خود را برای کاربران فضای مجازی فاش کرد.  دنیز دایی صبح با مادرش همسر اول و سابق علی دایی در لندن زندگی می کند.  شرایط مالی خوب علی دایی زندگی پر زرق و برقی را برای این دختر نوجوان در لندن رقم زده است.  او این روزها با پست های سرگرم کننده فانتزی و استایل های عجیبش طرفداران زیادی در فضای مجازی پیدا کرده است.  در همین رابطه او به تازگی عکسی منتشر کرده و نشان داده که در دانشگاه لنکستر انگلستان مشغول به تحصیل است.  برخی می گویند او در این شهر تاریخی باستانی و شگفت انگیز زندگی می کند.

او این روزها با پست های سرگرم کننده فانتزی و استایل های عجیبش طرفداران زیادی در فضای مجازی پیدا کرده است.

در همین رابطه او به تازگی عکسی منتشر کرده و نشان داده که در دانشگاه لنکستر انگلستان مشغول به تحصیل است.

برخی می گویند او در این شهر تاریخی باستانی و شگفت انگیز زندگی می کند.

بخوانید: تصویر/منو رستوران علی دایی با غذاهای خوب و حتی قیمت های لوکس تر!

علی دایی به فینال لیگ پرورش اندام دعوت شد

رئیس فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام در دیدار با علی دایی از وی برای تماشای فینال لیگ دعوت کرد.

به گزارش “ورزش سه”، عبدالمهدی نصیرزاده که با انتقاد علی کریمی ستاره سابق فوتبال در اینستاگرام به دلیل اظهار نظر در مورد محرومیت از بدنسازی بانوان مواجه شده بود، با علی دایی دیدار کرد.

ناصرزاده در این دیدار از علی دایی برای تماشای فینال لیگ بدنسازی و پرورش اندام دعوت کرد و کاپیتان سابق نیز قول داد این مسابقات را از نزدیک دنبال کند.

دیدار پایانی اولین دوره لیگ پرورش اندام و پرورش اندام ۲۱ خردادماه به میزبانی فرهان سرای بهمن تهران و با حضور ۶ تیم برگزار می شود و به نظر می رسد در صورت حضور علی دایی در سالن مسابقات این رقابت ها خواهد بود. دو برابر جذاب تر باشید