عکس/ داستان دردناک عمو بورنگ از بیماری آلزایمر که مادرش این روزها از آن رنج می برد.


عمو بورنگ (داریوش وادزایی) داستانی تلخ و دردناک از آلزایمر و فراموشی مادرش را در حال و هوای این روزها منتشر کرد.

صبح عمو بورنگ (داریوش وظیفه) بدون اشاره به سن مادرش گفت که بیماری آلزایمر او روز به روز بیشتر می شود و گاهی شبانه روز او را اشتباه می شناخت و قرص ها و نام ها را فراموش می کرد.

با این حال، خواب هایی را که دیده بود و دو شب متوالی همان خواب را دیده بود به یاد می آورد.

دریوش این فرضیه را بازگو کرد که خواب مادرش در مورد طوفانی بود که تاریکی را به همراه داشت. او گفت که با همه اینها، مادرش برای همه مردم دعا کرد تا از مشکلات خلاص شوند.

داستان دلخراش عمو بورنگ از بیماری آلزایمر این روزهای مادرش

بخوانید: واکنش عجیب عمو بورنگ به فحاشی گروهی از کاربران!

بیوگرافی دریوش فتحی

داریوش فضیایی برنامه ساز تلویزیونی کودک و نوجوان متولد ۱۳۵۲ است. بیشتر با آموپورنگ شناخته شده است. او به دلیل ایفای نقش اصلی در این نمایش گاهی در رسانه ها با نام عمو بورنگ شناخته می شود.

او تحصیلات خود را در رشته گرافیک ادامه داد و از دانشگاه با مدرک لیسانس فارغ التحصیل شد. وی در سال ۱۳۷۳ در سن ۲۱ سالگی وارد رادیو و تلویزیون شد و کار خود را به عنوان گزارشگر رادیو آغاز کرد.

پس از آن، وی عصر جمعه به شکل های مختلف در برنامه رادیویی ظاهر شد که از جمله آنها می توان به «گل بصیر» و «نینی بلکیس» اشاره کرد. او از طریق برنامه «چی و تو» که به نقاشی های مورد نیاز کودکان اختصاص داشت، وارد دنیای تصویر و تلویزیون شد.

در سال ۱۳۵۷ با سریال تورنگ و بورنگ در بین کودکان چهره شد و سپس در ماه رمضان ۱۳۸۰ با اجرای برنامه کودک و نوجوان و با نام مستعار هنری عمو بورنگ در بین کودکان و بزرگسالان محبوب شد. “.