عکس/ حمایت عجیب و جنجالی محراب قاسم خانی از لاکی روش!


مهراب قاسم خانی پس از تایید برکناری دراگان اسکوچیچ از سرمربیگری تیم ملی و بازگشت کی روش، حمایت عجیبی از کی روش کرد.

بامداد – رفتن دراگان اسکوچیچ که به گفته کارشناسان ورزشی در شرایط بدی تیم ملی را برعهده گرفت و توانست سهمیه جام جهانی را برای ایران کسب کند تا جایی که روشه جایگزین او شد. رقمی که نتوانست سهمی برای کلمبیا و مصر بگیرد.

حال محراب قاسم خانی با انتشار متنی طولانی به این اتفاق واکنش نشان داد.

او گفت از بازگشت کی روش خوشحالم و کی روش را با کاریزما، سابقه، تجربه و اعتبار بین المللی روی نیمکت ایران در جام جهانی داریم، احساس امنیت و آرامش بیشتری می کند.

حمایت از محراب قاسم خانی عجیب و جنجالی به روشه!

قاسم خانی همچنین رفتار فدراسیون فوتبال و کمیته فنی با اسکوچیچ را غیرحرفه ای، بی احترامی و بی ادبی توصیف کرد.

بخوانید: در ویدئو همسر بیمان قاسم خانی محراب قاسم خانی را برداشت!

آنچه مهراب قاسم خانی در حمایت از کی روش نوشت:

قاسم خانی در صفحه اینستاگرام خود درباره بازگشت کی روش نوشت: اینکه اسکوچیچ در بدترین شرایط تیم را تحویل گرفت و در بهترین شرایط به جام جهانی رساند نه تنها انکار ناپذیر است بلکه باید قدر آن را بدانیم.

شکی نیست که فدراسیون فوتبال و کمیته فنی رفتاری غیرحرفه ای، بی احترامی و بی ادبی با این فرد داشته اند.

اما شخصاً خوشحالم که کارلوس کی روش به دلایل مختلف برگشته است و فکر نمی کنم اگر کی روش را دوست داشته باشم به این معنی است که باید از اسکاتی متنفر باشم.

به نظر من کی روش شخصیت، انضباط و جاه طلبی غیرقابل انکاری را برای تیم ملی ایران به ارمغان آورد و نسلی را نیز تربیت کرده که سال ها نه تنها در تیم ملی، بلکه در جهان می درخشد.

صادقانه بگویم، فکر می‌کنم اکثر کسانی که رفتار او را ظالمانه می‌دانند و به او به دیده تحقیر نگاه می‌کنند، در دل می‌دانند که انتقادات او از مدیریت ضعیف، برنامه‌ریزی ضعیف، کمبود امکانات و نبود ساختار در سیستم فوتبال ما فقط اشاره به حقیقت بود. انگار شنیدن این حرف ها از زبان یک غیر ایرانی منطقی نیست.

خلاصه اینکه حالا که کی روش را با جذابیت، سابقه، تجربه و شهرت بین المللی اش روی نیمکت جام جهانی داریم، احساس امنیت و آرامش بیشتری دارم و امیدوارم همه بتوانیم از او حمایت کنیم و نتایج بهتری نسبت به قبل بگیریم. ❤️❤️