عکس/ حسین ماهینی و همسرش جنجال فریشتا و نوید محمد زاده را تکرار کردند!


انتشار تصاویری عجیب و عاشقانه از حسین ماهینی کاپیتان سابق پرسپولیس و همسرش باعث تعجب کاربران فضای مجازی شد.

صبح- حسین ماهینی که به تازگی به همراه خانواده به زادگاهش بوشیر سفر کرده است، با چالش جدیدی روبرو شده است.

انتشار عکس هایی از او و همسرش انیس در حال ژست های عاشقانه به سبک فرشتا حسینی و نوید محمدزاده در سواحل بوشهر با واکنش های متفاوت طرفدارانش مواجه شد.

    تکرار جنجال فریشتا و نوید محمدزاده توسط حسین ماهینی و همسرش!

اینکه او به جای تفریحات مجلل و سفر به کشورهای دیگر، بوشهر را برای تعطیلات انتخاب کرد، بازخوردهای مثبتی داشت.

اما ژست عاشقانه او با بلوز اسپرتش در کنار همسرش کنایه عجیبی ایجاد کرد که او را سوژه کاربران کرد.

بخوانید: عکس/نقاب عجیب حسین ماهنه و دخترش

سایبا اومده ماهنه رو امتحان کنه

سایپا عصر دیروز در شرایطی به مصاف شهرداری همدان رفت که اگر ویستاتورپین در انزلی ملوان را شکست دهد تنها با برد می تواند در رقابت های لیگ دسته اول بماند وگرنه یک سال پس از سقوطش در لیگ دسته اول می تواند به دومی سقوط کند. محل. تقسیم بندی فوتبال، همانطور که کشور برای این تیم باسابقه وجود داشت.

به گزارش “ورزش سه”، سایپا بدون توجه به نتایج سایر دیدارها توانست با برتری ۲ بر ۱ مقابل شهرداری همدان ۴۰ امتیازی شود و در فصل ۱۴۰۱-۱۴۰۰ بدون حضور به کار خود پایان دهد. در جایگاه سیزدهم. بابا.

اما نکته جالب در دیدارهای اخیر سایپا حضور پر رنگ حسین ماهنه بازیکن باتجربه نارنجی پوش است. بازیکنی که پس از جدایی از پرسپولیس به سایپا پیوست و در چند دیدار اخیر شاگردان حمید درخشان عملکرد فوق العاده ای داشته است.

ماهنه شب گذشته نیز به عنوان کاپیتان در دفاع میانی سایپا بازی کرد و نقش مهمی در هدایت هم تیمی هایش و کسب سه امتیاز از هر بازی برای سایپا داشت تا از تخصص خود در حفظ سایپا استفاده کند.