عکس/ اظهارات عجیب جواد کاظمیان: در جهنم سیگار می کشم


جواد کاظمیان بازیکن سابق پرسپولیس که این روزها با اظهارات عجیب خود هوادارانش را سردرگم کرده است با جدیدترین اظهارنظر خود کاربران فضای مجازی را شگفت زده کرد.

به وقت صبح- ظاهرا این قهرمان پیشکسوت پرسپولیس به این سبک زندگی عادت کرده و گلایه های همیشگی روی پروفایلش.

چرا که علیرغم همه انتقادها و سرزنش هواداران به خاطر محتوای آن، همین روند تکراری را در پیش گرفته است.

    اظهارات عجیب جواد کاظمیان: من در جهنم سیگار می کشماما آخرین مقاله ای که او در صفحه شخصی خود منتشر کرد، عجیب تر و اسرارآمیزتر از همه مقاله های قبلی است.

او در کامنتی جنجالی نوشت: من در جهنم سیگار می کشم، تو با حوری ها و پری ها در بهشت ​​زندگی می کنی، بی خیال، هر روز بهتر است…

حالا نیمی از کسانی که با کاظمیان تماس گرفتند از انتشار این جملات غافلگیر شدند و نگران سلامتی وی بودند اما گروهی دیگر از کاربران گفتند این جملات گزیده ای از یک آهنگ است و جای نگرانی نیست.

بخوانید: عکس/ غم و اندوه جواد کاظمیان از سرنوشتش همه را شگفت زده کرد

داستان جواد کاظمیان و مونیکا پالوچی

جواد کاظمیان، فوتبالیست سابق کشورمان هنوز مجرد است و وقتی در برنامه اینترنتی مرحوم مهرداد میناوند از او درباره عاشق شدن پرسیدند، پاسخ داد: فقط یک بار مونیکا پالوچی را دوست دارم. از شانزده سالگی و هفده سالگی او را دوست داشتم و در بیست سالی که او را دوست داشتم و مونیکا را می شناختم، فکر می کنم او زیباترین و جذاب ترین زن جهان است.

به گزارش روزیاتو، این مصاحبه و اعتراف عاشقانه به مدل و بازیگر ۵۶ ساله ایتالیایی جنجال زیادی در فضای مجازی به راه انداخت اما این تازه شروع ماجرا بود و با انتشار عکسی از گپ کاظمیان به اوج خود رسید. در صفحه اینستاگرام خود به مناسبت تولد مونیکا بلوچی

اما نکته جالب واکنش این بازیگر سرشناس ایتالیایی به پست جواد کاظمیان و تشکر او بود که تعجب بسیاری را برانگیخت و واکنش های بسیاری را در پی داشت.