عکاسی/ عادل کلا، حمله تند به مهران رجبی


عادل کولا کاج بازیکن سابق پرسپولیس با انتشار یادداشتی عجیب و تند در صفحه شخصی خود به انتقاد از مهران رجبی بازیگر پرداخت.

اجرای پرشمار مهران رجبی در صبحگاه در شبکه های مختلف صدا و سیما انتقادات زیادی را به دنبال داشت.

در حالی که این بازیگر ۶۰ ساله کشورمان چندی پیش برنامه ای آموزشی در شبکه بهداشت را آغاز کرد، مورد انتقاد بسیاری از چهره های سرشناس کشور قرار گرفت.

    حمله تند عادل کولا کیج به مهران رجبی

در همین راستا عادل کولا کاج بازیکن سابق پرسپولیس با انتشار عکسی عجیب و جنجالی در صفحه اینستاگرام خود شوخی تند با مهران رجبی کرد.

بازیکن سابق تیم فوتبال خوزستان در این پیام نوشت:

بخوانید: عکس/ حمله دوباره عادل قولا کیج به تیم ملی و جام جهانی

پای مهران رجبی به روزهای آبی باز شد

به گزارش صبح تایم که به نقل از پایگاه اطلاع رسانی صداوسیما، مجموعه تلویزیونی «روزهای آبی» به کارگردانی محمدرضا حاجی غلامی و تهیه کنندگی پرویز امیری عصر امروز شنبه ۷ آبان ماه ساعت ۱۹:۰۰ پخش می شود. کانال پنج سیما.

این سریال خانوادگی محصول ۱۴۰۰ گروه فیلم و سریال پنج سیما است که در ۲۲ قسمت ۴۰ دقیقه ای تهیه و تولید شده است. در این مجموعه تلویزیونی هنرمندانی چون اکبر عبدی، نادر سلیمانی، مهران رجبی، فریبا تشکر، ایرج نوذری، ویدا جوان، سامان صفری، امیر غافرمنش، رامین نصیر نصیر و… بازی کرده اند.

«روزهای آبی» داستان زندگی خانواده‌ای است که در شرایط سخت مالی زندگی می‌کنند و مجبور به زندگی در روستا می‌شوند و رابطه آن‌ها با اهالی روستا داستانی دراماتیک و تخیلی را رقم می‌زند. زندگی خانواده ای که به دلیل مشکلات مالی پدر مجبور به زندگی در روستای مادری شده اند و این آغاز چالش های تلخ و شیرین آنها در روستاست.

سریال روزهای آبی هر شب ساعت ۱۹:۰۰ و تکرار آن ساعت ۲۳:۰۰ و ۱۱:۰۰ از شبکه بنگ سیما پخش می شود.