عشق خواننده لس آنجلسی به کشور طوفان برف به پا کرد!


این خواننده در دادگاه ایران گفت حاضر است برای سفر به ایران خوانندگی را کنار بگذارد.

به گزارش صبح برگرفته از هنر روز، بنچ بیلور معروف به «سزار» یکی از خوانندگان ایرانی مقیم لس آنجلس در خارج از کشور است. البته او در لس آنجلس زندگی نمی کند.

سزار پس از شروع جنگ ایران و عراق کشور را ترک کرد و با اقامت در ترکیه مدتی به اسلو پایتخت نروژ رفت و همچنان در این کشور زندگی می کند.

ظاهراً ۸ سال پس از هجرت به ایران رفت و آمد داشته است که در آذرماه ۱۳۹۲ در فرودگاه امام خمینی گذرنامه اش را ضبط کردند و به دادگاه رفت.

این خواننده گفت: «بعضی وقت‌ها به ایران می‌روم و برمی‌گردم، ایران جای خیلی خوبی است و اینکه مدام غیبت می‌کنند که چرا فلانی به ایران آمده است، معنایی ندارد.

چون وطن من ایران است. من سیاستمدار نیستم و سیاست بلد نیستم، من فقط یک خواننده پاپ هستم، خانواده ام در لس آنجلس هستند، من در نروژ زندگی می کنم، اما به ایران می روم و همیشه به همه نظرات و عقاید احترام می گذارم.

به گزارش روزیاتو، او در مصاحبه ای توضیح داد که در دادگاه ایران گفته بود برای سفر به ایران حاضر است خوانندگی را کنار بگذارد.

او مهربانی، احترام و محبت همه مقامات دادگاه از سرباز درب منزل تا قاضی را ستایش می کند.

سزار که در بین مخاطبان فارسی زبان با شش یا هشت قطعه اش یا به اصطلاح داش میشتی معروف است، آلبوم های خود را از طریق شرکت های لس آنجلسی به نمایش می گذارد و نام هنری «سزار»، کوجی زادوری، موسیقی معروف لس آنجلسی را برای او انتخاب کرده است. سازنده ویدیو

سزار اخیرا مدعی شد که هر وقت بخواهد می آید و به ایران برمی گردد. او گفت: «بعد از ماجرای دادگاه، تقریباً هر سال به ایران می‌روم.

بنچ بیلور (سزار) در ۲۵ خرداد ۱۳۴۶ در تهران به دنیا آمد. با شروع جنگ ایران و عراق، نواختن موسیقی را در گروه سرود مدرسه و هاجر آغاز کرد. به گفته خودش قرائت قرآن را در کلاس درس در مدرسه آغاز کرد و در دهه ۶۰ یک گروه هنری آواز تشکیل داد.

کسانی که در جشن ها و تولدهای خاص شرکت کردند. به گزارش قیصر، دایی بزرگش حسین بایلور در خبرگزاری پارس کار می کرد و عمویش حبیب الله بایلور مربی معروف کشتی بود.

او مدعی است که پدرش حسن بالور از بازیگری و تئاتر در ایران است. در نروژ علاقه خود را به موسیقی دنبال کرد و با آهنگ های فراوان به شهرت رسید و طرفداران زیادی پیدا کرد.