عجیب اما واقعی؛ بویان مختاری و صدف طاهریان در آستانه ازدواج هستند!


پویانه مختاری چهره جنجالی اینستاگرام است و صدف طاهریان بازیگر و اینفلوئنسر عکسی با هم منتشر کرد!

صبح هنوز مدت زیادی از جدایی پویانه مختاری و همسر سابقش نلی افشار نگذشته بود. در این بین شایعات زیادی مبنی بر ازدواج مجدد مختاری منتشر شد و حالا او و صدف طاهریان تصویری از این دو را منتشر کرده اند.

به گزارش سرویس فضای مجازی صبح، پیش از این شایعاتی مبنی بر ازدواج پویانه مختاری با چهره های سرشناس ایرانی منتشر شده بود که به دلیل عدم اعتبار و حفظ حریم خصوصی افراد نامی از آنها ذکر نشد.

اما مدتی پس از طلاق جنجالی بویان مختاری و نلی افشار که با اعتراض تتلو نیز مواجه شد، حالا مختاری و طاهریان عکس رسمی با هم منتشر کرده اند و احتمال ازدواج وجود دارد.

به دلیل عدم روایت این دو نفر مؤذن در عکس صبح آن را منتشر نکرد.

امیر تتلو گفت زمانی که بویان مختاری فقیر بود و چیزی نداشت، همسر سابقش از او حمایت می کرد و حالا درست نیست که او را طلاق دهد.

اخیرا بحث هایی در مورد استرداد پویانه مختاری به ایران به دلیل فعالیت های غیرقانونی در زمینه شرط بندی مطرح شده است.

صدف طاهریان بازیگر سینما و تلویزیون است که در فیلم‌های سلام بر عشق (۱۳۸۸)، جای هیچ‌کس (۱۳۹۰) و کوچه پس‌کوچه‌های شمرون (۱۳۹۱) بازی کرده است.

کشف حجاب صدفی طاهریان

صدف طاهریان به طور ناگهانی در یک شب و برای مدت کوتاهی چندین عکس در اینستاگرام منتشر کرد که با عکس های بدون حجاب قبلی اش تفاوت دارد.

انتشار ناگهانی این تصاویر مختلف کاربران را به نوعی شگفت زده کرد و باعث شد اکانت اینستاگرام این بازیگر مورد حمله کاربران اینستاگرام قرار گیرد و دقایقی بعد او با انتشار ویدئویی تایید کرد که صفحه اش هک نشده است.

این بازیگر با انتشار این ویدئو از هک نشدن صفحه اینستاگرامش خبر داد و از نظرات و علاقه کاربران تشکر کرد و همچنین از طریق اینستاگرام خود از رفتن به دبی خبر داد و اعلام کرد.

یکی از دوستانش نیز عکسی از گفتگو با او را به صورت پیامکی ارسال کرده است که طاهریان در آن مدعی شده قصد دارد به زودی از فساد در سینمای ایران رونمایی کند.