ظاهر بهتر خانه سالمندان؛ ایالات متحده آمریکا


سلامتی بخش مهمی از زندگی ماست. سلامتی ثروت است. به گفته فلورانس نایتینگل، “اولین شرط در بیمارستان این است که به بیمار آسیبی نرساند.” پرستاری راهی برای مراقبت، خدمت و کمک است. پرستاری از نیازمندان کاری شریف تلقی می شود. به عبارت دیگر، پرستاری باعث ارتقای تسهیلات مراقبت های بهداشتی می شود.

ظاهر بهتر خانه سالمندان؛ ایالات متحده آمریکا

برای داشتن یک زندگی سالم، آگاهی در بخش سلامت ضروری است. پرستاری تمایل به مدیریت و آموزش سلامت را افزایش می دهد. بهبود یک کشور در امکانات بهداشتی بهتر است. یک بار شخصیت برجسته ای به نام مهاتما گاندی گفت: “بهترین راه برای یافتن خود این است که خود را در خدمت دیگران گم کنی.” ایالات متحده یکی از تأثیرگذارترین کشورهای جهان است. ایالات متحده به دلیل پیشرفت فناوری و رشد شدید در بخش بهداشت شناخته شده است.

ظاهر بهتر خانه سالمندان؛  ایالات متحده آمریکا

جوزف رابینت بایدن چهل و ششمین رئیس جمهور ایالات متحده آمریکا است. بایدن قول داد که وضعیت آسایشگاه سالمندان را بهبود بخشد. وی این خبر را در بیانیه صنفی خود اعلام کرد. او به عنوان مرد سخنانش شناخته می شود. جو بایدن مدعی است که خدمات مستمری را برای یک خانه سالمندان خوب ارائه خواهد کرد.

او همچنین تضمین می کند که تمام شکایات ارائه شده توسط دولت رسیدگی خواهد شد. با افزایش کووید-۱۹، بایدن مایل است این خطر را بپذیرد. با اعلام این خبر ماموران برای کسب بهترین نتیجه بیست و چهار ساعت کار کردند. یک ایده بدون هیچ مخالفتی هرگز موفق نیست.

بسیاری از افراد صنعت و مدافعان با طرح کلی مخالفت کردند. طرح کلی شامل ۲۰ اقدام مختلف بود. مسئول دفتر کاخ سفید این مشخصات را ارائه کرد. یک خبر جدید منتشر شد مبنی بر اینکه بودجه فدرال هزینه ایده جدید را پرداخت خواهد کرد. جو بایدن با طرح این ایده جهشی از ایمان برداشت.

دیوید گرابوفسکی در مورد اصلاح پیشنهادی خانه سالمندان در دوراهی است. به گفته دیوید، به حداقل رساندن کارکنان و میزان شفافیت بالا کار سختی است. دیوید سی گرابوفسکی عضو سیاست مراقبت بهداشتی دانشکده پزشکی هاروارد است. او گفت: “اگر می خواهیم خانه سالمندان را تغییر دهیم، باید از کارکنان شروع کنیم.” دیوید با امیدی بسیار زیاد، آماده است تا خانه سالمندان را اصلاح کند.

او برای مردم توضیح می دهد که این اصلاح خانه سالمندان برای توسعه کلی و بهتر است. بایدن سخت کار می کند تا سرمایه گذاری و بودجه مناسب را به دست آورد. تعداد فوتی ها در آسایشگاه افزایش یافت. درصد مرگ و میر ناشی از کووید-۱۹ متفاوت است. این مشکل مایه نگرانی بود. راه حل این بود که واحدهای مراقبت از خانه و جامعه بسازیم.

کاخ سفید، برای مقاومت در برابر کووید-۱۹، در حال توسعه کیفیت خانه های سالمندان است. به گفته جو بایدن، افسران Medicare و Medicaid کارکنان را اداره خواهند کرد. ۴۲۰۰۰۰ کارمند با حقوق کم وجود دارد. به دلیل حداقل پرداختی، شغل خود را ترک کرده اند.

Medicare و Medicaid مسئول مقررات مختلف در سازماندهی کارکنان خواهند بود. طرحی که جو بایدن ارائه کرده است باید با احتیاط انجام شود. با توجه به همه گیری، آسایشگاه فاقد امکانات اولیه است

در دسترس بودن پرستاران و مددکاران آنها از نظر تعداد کمتر است. به دلیل کمبود اعضای مراقبت های بهداشتی، بیماران کمک مستقیم دریافت نمی کنند. اعضای کنگره در مقابل این قانون ایستاده اند. طبق طرح اولیه، اگرچه لایحه داخلی بایدن، الزامات محقق شده است. در خانه سالمندان، بایدن می‌خواهد اتاقی جداگانه داشته باشد.

طبق سند کاخ سفید، پول کافی برای خانه های سالمندان وجود دارد. با این حال، افراد فقیر از مراقبت های بهداشتی مناسب برخوردار نیستند. با توجه به کووید-۱۹، مشکلات در خانه های سالمندان افزایش یافته است.

بر اساس گزارش بنیاد خانواده قیصر، ۲۰۰۰۰۰ مرگ بیشتر وجود دارد. بایدن بر برنامه های آگاهی بخشی برای واکسیناسیون کارکنان پرستاری تمرکز دارد. در طول گسترش امیکرون، تعداد مرگ و میر در خانه های سالمندان افزایش یافت. اکثر خانه های سالمندان تحت شرکت های خصوصی هستند. اینها منجر به افزایش ارزش شرکت خصوصی از ۵ میلیارد دلار در سال ۲۰۰۰ به ۱۰۰ میلیارد دلار در سال ۲۰۱۸ شد. به گفته این شرکت خصوصی، مالکیت خصوصی می تواند به تقویت خانه های سالمندان کمک کند. به گفته تری فولمر، این ایده به توسعه بهتر خانه های سالمندان کشور منجر خواهد شد.

آخرین پست های نیکی اتکیسون (همه را ببین)رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر