طلاق تام شوارتز بازیگر آمریکایی، کیتی مالونی را در گریه انداخت و طرفداران به گمانه زنی ها درباره طلاق آنها واکنش نشان دادند.


کیتی مالونی سکوت خود را شکست و دلیل طلاق او و همسرش تام شوارتز را فاش کرد. به گفته منبع قبلی، در حالی که تصمیم برای جدایی او را سنگین می کرد، تصمیمی بود که او نمی توانست از آن دست بکشد.

مالونی وقتی در مورد طلاق تام شوارتز صحبت می کند گریه می کند

او در برابر اشک مقاومت کرد زیرا می خواست طرد شود. او می خواست آنها را از سر خود بیرون کند زیرا او تام را می پرستید و هر دو زندگی مشترکی را ایجاد کردند. می خواست بقیه عمرش را با او بگذراند. اما در نهایت او راضی نشد.

کتی به این فکر کرد که چقدر سخت است خبر را به تام بدهیم. گفتم این سخت ترین کاری بود که انجام دادم. این سخت ترین چیزی بود که می توانست به او بگوید زیرا می دانست که او قلبش را خواهد شکست.

طلاق تام شوارتز اشک کتی مالونی را در می آورد

کتی اظهار داشت که این زوج هنوز با هم زندگی می کنند و تصمیم گرفتند در طول مدت مصیبت دوست بمانند. او افزود که آنها هنوز در خانه ما با هم زندگی می کنند. آنها به سادگی سعی می کنند این مراحل را با هم طی کنند و برای دوست شدن تلاش کنند.

آنها دوستان مشابهی دارند و سعی می کنند با هم بنشینند. باید آن را تا حد امکان برای همه راحت کرد و کسی را مجبور به گرفتن یک طرف نکرد.

کیتی مالونی دلیل جدایی اش از تام شوارتز را فاش کرد. پادکست Your Going to Love Me یک قسمت در ۱۶ مارس دارد. کیتی توضیح داد که چرا او و تام پس از ۱۲ سال زندگی مشترک تصمیم به ترک این کار گرفتند.

کتی اظهار داشت که لحظات زیبای زیادی وجود دارد، حتی روزانه. از گذراندن وقت با او لذت می برید. اما در نهایت او راضی نشد. موضوعات دیگری وجود دارد که می توانید در آینده در مورد آنها صحبت کنید. اما او اکنون علاقه ای به ورود به این موضوع ندارد.

در حالی که این خبر ممکن است “غافلگیر کننده” به نظر برسد، کتی توضیح داده است که آنها بیش از یک ماه است که از هم جدا شده اند. وقوع هر گونه حادثه عجیب را تکذیب کرد.

این نتیجه یک دعوای عجیب نبود. همانطور که بعداً در برنامه اشاره کردم، ماه ها است که در حال ساخت است. انگار از همه چیز دور می شود.

بهترین راه بیدار شدن در زندگی اوست. و شنیدن آن صدایی که به عنوان رویدادهای زندگی او بلندتر شده بود. و رابطه آنها برجسته شد و وزن آنها را روی شانه هایش احساس کرد.

کتی در پست خود خاطرنشان کرد: “تام و او پس از ۱۲ سال در یک ماجراجویی در طول زندگی مشترکمان به ازدواج خود پایان دادند.” در برابر این نتیجه نه نفرت وجود دارد و نه دشمنی و نه دستی برای انتخاب وجود دارد.

تام در مقاله خود، جایی که نوشت، دیدگاه مشابهی را بیان کرد، اگرچه غم انگیز است که بگوییم خشم یا تلخی وجود ندارد. با این حال، او خوشحال است که می گوید هیچ خشم یا تلخی وجود ندارد و اضافه می کند که او فکر نمی کند آنها اصلاً یک زوج معمولی بودند.

شاید آنها سوپرمدل های طلاق گرفته باشند. تام اوایل این هفته خود را برای جدایی سرزنش کرد و به خبرنگار گفت که البته خوشحال نیست. اما هنوز همدیگر را می پرستند.

بیشتر بخوانید:

آخرین پست های نیکی اتکسون (نمایش همه)