صورت باریک | قرص لاغری صورت


برخی افراد با وجود بدن نازک چاق می شوند. این باعث می شود بدن آنها چاقتر از آنچه که هست به نظر برسد. چهره گرایی همچنین باعث می شود فرد بیش از سن خود نشان دهد. در این مقاله به راه های لاغری صورت می پردازیم.

بهترین روش ها برای لاغر شدن صورت

بهترین روش ها برای لاغر شدن صورت

قبل از کاهش وزن ، بهتر است دلیل چاقی صورت خود را بیابید و چاقی صورت دلایل مختلفی دارد. گاهی اوقات این اتفاق به دلیل بیماری یا داروهای مورد استفاده شما رخ می دهد. در این شرایط ، بهتر است ابتدا با پزشک خود مشورت کرده و تغییرات ایجاد شده در شیوه زندگی و یا داروهایی که مصرف می کنید را برای پزشک توضیح دهید. پزشک شما می تواند بر اساس سابقه شما علت چاقی صورت شما را حدس بزند. در اینجا نکاتی برای لاغر شدن صورت وجود دارد.

ورزش: کاهش وزن در افراد مختلف متفاوت است. معمولاً پس از روشن شدن مقدار یک تا دو کیلوگرم لاغری صورت او را نشان می دهد. ورزش به معنای کاهش وزن موضعی نیست ، بلکه تمام اعضای بدن سبک می شوند. در همین حال صورت نازک می شود.

مصرف قند و نمک را کاهش دهید: مصرف زیاد قند و نمک باعث ایجاد مایعات در بدن می شود. برای کاهش تورم و تجمع مایعات در بدن ، مصرف نمک باید به 1500 میلی لیتر در روز و مصرف گلوکز به 20 گرم در روز کاهش یابد. هنگامی که این مواد را به مقدار تجویز شده مصرف می کنید ، احساس می کنید صورت شما کاملاً کوچک می شود.

تغییر فعالیت هوازی: برای روشن و نازک شدن صورت ، باید تمرینات هوازی انجام دهید. برنامه تمرینات هوازی باید به گونه ای باشد که شما پنج روز در هفته حدود 60 دقیقه در روز ورزش کنید.

مطالعه: قرص های لاغری ونوستات

تغییر رژیم غذایی:

اگر ورزش می کنید اما رژیم را رعایت نمی کنید ، تغییری در چهره خود مشاهده نمی کنید و وزن خود را کاهش نمی دهید. غذاهایی که می خوریم می تواند به صورت جوش و برجستگی روی صورت تاثیر بگذارد و غذا می تواند علت تورم صورت باشد. اولین قدم این است که غذاهای فرآوری شده را از رژیم غذایی خود حذف کرده و سبزیجات را جایگزین آنها کنیم.

برای جلوگیری از التهاب صورت از غذاهایی مانند زنجبیل ، زردچوبه ، کدو ، نارگیل ، لیمو و چغندر استفاده کنید. وقتی احساس سیری می کنید نباید غذا بخورید.
آب بنوشید: نوشیدن آب بدن را هیدراته نگه می دارد و هنگام ورزش سردرد ندارید. همچنین به از بین بردن نفخ و کنترل اشتها کمک می کند. نوشیدن آب کافی به طراوت پوست شما کمک می کند.

به اندازه کافی بخوابید: عدم خواب کافی باعث تورم صورت شما می شود. در هنگام خواب ، بدن خود را ترمیم می کند و هورمون ها فعالیت اندام های مختلف را تنظیم می کنند. در صورت عدم استراحت کافی ، این تعمیرات در بدن انجام نمی شود. شما باید حداقل 7 ساعت در شب بخوابید.

ماساژ: مایع لنفاوی در زیر پوست مانند سایر قسمت های بدن تجمع می یابد و باعث تورم صورت می شود. ماساژ باعث می شود مایع لنفاوی به طور موقت فشرده شود و صورت متورم به خواب رود. ماساژ صورت می تواند چربی زیادی را از بین ببرد. ماساژ اکسیژن رسانی و جریان خون به بافت ها را افزایش می دهد و پوست صورت را سفت می کند. برای اینکه ماساژ موثر واقع شود باید از بدن خود مراقبت کنید.

از مصرف الکل اجتناب کنید: مشروبات الکلی باعث تورم صورت می شوند ، بنابراین برای کاهش تورم و نازک شدن صورت ، باید از خوردن این نوشیدنی ها خودداری کنید.

رژیم ها: رژیم غذایی با شیر و موز

درمان خانگی لاغری صورت

درمان خانگی لاغری صورت

روش های زیادی برای لاغر شدن صورت وجود دارد. با رعایت چند نکته و انجام چند کار ، می توانید صورت خود را نازک کرده و برجستگی ها را از بین ببرید. در قسمت قبلی مقاله ، ما به مجموعه ای از نکات اشاره کردیم که می توانید برای کاهش چهره خود رعایت کنید.

همچنین می توان این روش ها را در خانه دنبال کرد و نیازی به مراجعه به کلینیک نیست. همچنین تعدادی ماسک وجود دارد که می توانید از آنها برای شادابی و لاغری صورت خود استفاده کنید.

ورزش ، نوشیدن آب و رژیم غذایی اصلی ترین نکاتی است که برای کاهش چهره باید رعایت شود. اما علاوه بر این آثار ، می توان از یک سری ماسک نیز استفاده کرد. در اینجا برخی از این ماسک ها برای لاغری صورت مناسب است.

خی نوشیدنی خیار و گل رز: به دلیل بافت خیار ، استفاده موضعی از آن به مرطوب شدن پوست کمک می کند. برای تهیه این ماسک ، خیار را رنده کرده و با مقداری گلاب مخلوط کنید. این ماسک را به مدت بیست دقیقه روی پوست بگذارید. پس از دو هفته ، نتیجه استفاده از این ماسک را مشاهده خواهید کرد.

کاهو و جوانه گندم: خوردن سالاد گندم و جوانه جو می تواند در لاغری و شادابی صورت تاثیر زیادی داشته باشد. بعد از شام می توانید از ترکیب ماست و جوانه گندم استفاده کنید.

مزوتراپی برای کاهش چربی صورت

مزوتراپی برای کاهش چربی صورت

مزوتراپی روشی است که چربی ها را در ناحیه خاصی از بدن مورد هدف قرار داده و حذف می کند. بنابراین می توان از آن برای کاهش وزن استفاده کرد. یکی از روش هایی که برای لاغری صورت استفاده می شود مزوتراپی است. اساس این روش تزریق موادی مانند داروها ، عصاره های گیاهی و ویتامین ها به چربی است. این تزریق بر روی سطح میکروسکوپی انجام می شود.

این روش همچنین مشکل تجمع رسوبات چربی مقاوم در برابر ورزش را از بین می برد. استفاده از مزوتراپی برای حذف چربی از نواحی مانند چانه نیز آسان است.

اساس مزوتراپی تزریق مواد محلول در چربی مانند ویتامین ها ، اسیدهای آمینه ، داروها ، عصاره های گیاهی و هورمون ها به چربی ها است و باعث حذف آنها می شود. این مواد مستقیماً به سلولهای بافت چربی تزریق می شوند و چربی را در خود حل می کنند.

محلول تزریق شده به سلول های چربی در نهایت باعث التهاب و مرگ سلولی می شود. در نهایت این چربی ها از طریق کبد به طور کامل از بدن خارج می شوند. سلولهای چربی به دلیل دریافت کالری می توانند رشد کنند ، اما اگر سلول چربی بمیرد این اتفاق نمی افتد. نتیجه مزوتراپی بین سه تا چهار هفته پس از تزریق ظاهر می شود.

بیشتر بدانید: قرص های شکوهمند

موارد زیر موارد استفاده از مزوتراپی است.
وت مزوتراپی برای از بین بردن چربی صورت ، ران ، شکم و سایر قسمت های شکم استفاده می شود.
با آن سلولیت را از بین ببرید ؛
V ورت لیفت صورت؛
ش پوست شل را با این روش سفت کنید.
فرم Shape the body؛
● آنها پوست مناطق مختلف را تقویت می کنند.
آنها غم را برطرف می کنند.

همچنین:

همچنین:

برای کاهش وزن از طریق مزوتراپی ، پزشک ابتدا قسمت مورد نظر را بی حس می کند. سپس بی حسی را از صورت شما برداشته و سپس صورت شما را با یک ماده ضدعفونی کننده تمیز و ضد عفونی می کنند. در مرحله بعد تزریق را شروع کنید. تزریق به آرامی و مستقیماً در بافت چربی انجام می شود. در نتیجه تزریق این مواد ، چربی ها برداشته شده و از طریق کبد ترشح می شوند.

هر جلسه مزوتراپی حدود 15 تا 20 دقیقه طول می کشد. این زمان بسته به شرایط فردی که از مزوتراپی استفاده می کند متفاوت است ، اما به طور متوسط ​​حدود بیست دقیقه طول می کشد.

تعداد جلساتی که برای درمان صورت انجام می شود در افراد مختلف متفاوت است. میزان چربی در ناحیه مورد نظر ، وضعیت کلی بدن ، سن و عواملی از این دست تعیین می کند که چند جلسه برای مزوتراپی باید صرف کنیم. یک پزشک متخصص وضعیت شما را بررسی می کند و به شما می گوید که چند جلسه باید داشته باشید. تعداد جلسات تجویز شده توسط پزشک باید به طور کامل تکمیل شود تا فرد نتیجه مطلوب مزوتراپی را دریافت کند.

در اینجا برخی از مزایای مزوتراپی ، به ویژه مزوتراپی صورت ، آورده شده است. مزایای مزوتراپی عبارتند از:

مزوتراپی یک روش بدون درد و خونریزی است.
وت روش مزوتراپی مستقیماً مناطق چربی را هدف قرار می دهد.
شما نیازی به رژیم های سنگین و ورزش ندارید ؛
بعد از جلسات مزوتراپی نیازی به استراحت خاصی ندارید و می توانید فعالیت های روزانه خود را انجام دهید.
of نتیجه مزوتراپی به زودی نمایان می شود.
همه درمانها دارای تعدادی عوارض جانبی و مزایای زیادی هستند. این عوارض جانبی معمولاً هنگامی رخ می دهد که فرد شرایط پزشکی استاندارد را رعایت نکند. مزوتراپی ، مانند همه درمان ها ، دارای عوارض جانبی متعددی است که در زیر به آنها اشاره می کنیم. این عوارض زمانی ظاهر می شوند که شرایط استاندارد درمان مزوتراپی رعایت نشده باشد.

عوارض مزوتراپی عبارتند از:

عوارض مزوتراپی عبارتند از:

واکنشهای آلرژیک به داروها و محلولهای تزریق شده به پوست نشان دهید.
swelling تورم و کبودی جزئی در محل تزریق ؛
التهاب و قرمزی پوست ؛
خارش و احساس سوزش در محل تزریق.
عوارض جانبی ذکر شده پس از مزوتراپی معمولی را مشاهده کنید. این علائم معمولاً پس از یک یا دو روز از بین می روند.
مدت زمان تأثیر مزوتراپی بر روی صورت شما بستگی به هر فرد دارد. عوامل م thatثر بر دوام این روش شامل سن ، کیفیت مواد مورد استفاده برای تزریق ، وضعیت جسمانی فرد و میزان مراقبت از پوست است. ورزش و رعایت رژیم غذایی مناسب مزوتراپی را افزایش می دهد. داشتن یک شیوه زندگی سالم ، ماندگاری مزوتراپی را افزایش می دهد و حتی گاهی اوقات آن را ثابت می کند.

دارویی گیاهی برای صورت لاغر

برخي از افراد با وجود داشتن اندامي لاغر ، صورتي لاغر دارند. این باعث می شود بدن آنها پرتر به نظر برسد. در اینجا نکاتی وجود دارد که به کاهش وزن و خلاص شدن از نفخ کمک می کند.

یک روش استفاده از گیاهان دارویی است. ما همچنین می توانیم از داروهای گیاهی در خانه استفاده کنیم و نیازی به مراجعه به مکان خاصی برای درمان نیست. در ادامه این مقاله به برخی گیاهان دارویی و داروهای گیاهی اشاره می کنیم که می توان برای لاغر شدن صورت استفاده کرد.

به شرح زیر است:

چندین بار در روز از کمپرس گل رز استفاده کنید. این کمپرس همچنین صورت را شاداب می کند.
از تاریخها یا تاریخهای شفاهی استفاده کنید.
انگ انگور به صورت خوراکی استفاده کنید؛
● استفاده از جوانه گندم به صورت خوراکی ؛
صورت ماساژ صورت با استفاده از ترکیب رازیانه و دارچین ؛
صورت ماساژ صورت با استفاده از ترکیب کنجد و دارچین ؛
گونه ماساژ گونه ها و صورت با روغن زیتون؛
گونه ماساژ گونه ها و صورت با روغن بادام؛
گونه ها و صورت را با روغن نارگیل ماساژ دهید.
گونه ها و صورت را با روغن اسطوخودوس ماساژ دهید.
گونه ها و صورت را با روغن بنفشه ماساژ دهید.
● از ماسک دانه شنبلیله استفاده کنید. دانه ها باید شب قبل خیس شوند.
● استفاده از نوشیدنی عرق یونجه ؛
● استفاده از نوشیدنی رازیانه.

برای افزایش اثربخشی این روش ها ، می توانید از چندین روش با هم استفاده کنید. به عنوان مثال ، می توانیم از شیره انگور و خرما به عنوان صبحانه استفاده کنیم و از جوانه گندم در سالادمان استفاده کنیم. از ماساژ ترکیبی صورت استفاده کنید و آن را چندین بار در روز ، به ویژه قبل از خواب انجام دهید.

ماسک برای صورت لاغر

یکی دیگر از روشهای کاهش وزن استفاده از ماسک صورت است. در اینجا چند ماسک صورت وجود دارد که می تواند صورت شما را نازک کند.

ماسک صورت سیب و زنجبیل: مواد لازم برای تهیه این ماسک دو قاشق غذاخوری سرکه سیب ، یک قاشق غذاخوری گلاب ، یک قاشق غذاخوری روغن بادام تلخ و سه قاشق غذاخوری پودر زنجبیل است. مواد ذکر شده را با هم ترکیب می کنیم. سپس با این ماسک پوست را کاملاً می پوشانیم. باید منتظر بمانیم تا ماسک صورت خشک شود و سپس پوست خود را بشوییم. پس از استفاده مکرر ، نتیجه این ماسک را می بینیم.

ماسک کاکائو: برای این ماسک به سه قاشق غذاخوری کره کاکائوی آب شده نیاز دارید. این ماسک را به مدت 15 دقیقه روی ناحیه مورد نظر خود ماساژ دهید. سپس پوست خود را با آب بشویید. از این ماسک یک هفته در میان و هر شب قبل از خواب استفاده کنید.

ماسک سفیده تخم مرغ: برای تهیه این ماسک به دو تخم مرغ ، دو قاشق غذاخوری شیر ، دو قاشق غذاخوری آب لیمو ، نصف فنجان نعناع و یک قاشق کوچک عسل نیاز دارید. دو سفیده تخم مرغ را با شیر و آب لیمو مخلوط کرده و سپس نعناع و عسل را اضافه کنید. پس از نگه داشتن معجون با یک دست ، ماسک را روی صورت می گذاریم. ماسک روی صورت باید کاملاً خشک شود و بعد از سی دقیقه صورت خود را بشوییم.

قرص لاغری صورت

یکی دیگر از راه های لاغر شدن صورت استفاده از قرص هایی است که باعث کاهش چهره شما می شود. این قرص ها مانند سایر داروها می توانند عوارض جانبی داشته باشند. بنابراین باید از آنها به درستی و به موقع استفاده کرد. اساس اصلی این قرص ها گیاهی است و از گیاهان تهیه شده است. اما برای موثر بودن این قرص ها ، باید ورزش را در برنامه روزانه خود قرار دهید و از رژیم غذایی مناسب و کم کالری استفاده کنید.

چکیده:

افرادی هستند که با وجود بدن نازک صورت کامل دارند. چهره چاق و چاق باعث می شود مرد بیشتر از سن خود نشان دهد. روشهای مختلفی وجود دارد که می توان برای نازک شدن صورت استفاده کرد. در این مقاله ، ما به انواع مختلفی از روش های کاهش سایز صورت پرداخته ایم.

انجام برخی کارها و رعایت نکاتی باعث می شود صورت شما باریک یا متورم به نظر برسد. رژیم غذایی و ورزش دو مورد از مهمترین مواردی هستند که می توانند به کاهش وزن شما کمک کنند. ترک الکل همچنین به برطرف شدن برجستگی ها کمک می کند. خوردن میوه و سبزیجات نقش زیادی در کاهش وزن دارد.

دیدگاهتان را بنویسید