صبحانه ای زود دریافت کنید Burritos


این به احتمال زیاد آخرین دستور العمل است که در وب سایت با شما به اشتراک می گذارم (اما می توانید چند ماه دیگر از آنهایی که در بایگانی هستند استفاده کنید) و از آنجا که نمی خواستم شما را در آینده بدون هیچ چیزی رها کنم ، ظرف صبحانه که می تواند منجمد شده و برای درمان صبح در هفته های آینده پنهان شود. من فکر می کنم این غذای مفیدی برای تهیه و یخ زدن با کار مجدد روی کارت ها برای بسیاری خواهد بود. بازگشت کودکان به مدرسه ؛ و تعطیلات یا به احتمال زیاد “اقامت” در پایان.

این یک تورتیلا کامل با تخم مرغ سرخ شده ، فلفل قرمز / فلفل ، پنیر و سیب زمینی شیرین است که برای تهیه یک غذای صبحانه سالم آماده شده است که همه خانواده می توانند از آن لذت ببرند.

دستورالعمل های پایان دستور را برای پیشبرد ، یخ زدن و سپس گرم کردن مجدد دنبال کنید – پس از امتحان کردن ، فکر می کنم این دستور العمل برای غذای صبحانه مرسوم می شود.

MALBAZON BURRITOS را مصرف کنید

عناصر

METRIC / ایالات متحده

سیب زمینی شیرین 350 گرم / 12 اونس ، پوست کنده و به قطعات خرد شده است

100 گرم / 1 فنجان سدر کم چرب رنده شده یا پنیر سفت

اسپری آشپزی کم چرب یا مه

1 فلفل قرمز / فلفل دلمه ای ، پوست کنده ، دانه دار و خرد شده

1 فلفل سبز / فلفل دلمه ای ، پوست کنده ، دانه دار و خرد شده

6 عدد تخم مرغ ، زده شده

نمک و فلفل سیاه تازه آسیاب شده

2 قاشق غذاخوری جعفری تازه خرد شده

8 بسته نان کامل تورتیلا (در صورت تمایل کربوهیدرات کم)

روش

  1. سیب زمینی ها را حدود 8 دقیقه بپزید ، آبکش کنید و بگذارید بخار شوند تا کمی خشک شوند و کمی سرد شوند. وقتی به اندازه کافی سرد شد ، آن را در کاسه ای ریخته و داخل پنیر بگذارید.
  2. در همین حال ، یک تابه را با یک قاشق پخت نازک یا مه بپاشید ، حرارت دهید ، فلفل ها را اضافه کنید و 5 تا 10 دقیقه تفت دهید تا نرم و پفکی شود. از ماهیتابه برداشته و کنار بگذارید.
  3. تابه را دوباره بپاشید ، تخم مرغ زده شده را با نمک و فلفل به مزه اضافه کنید و روی حرارت متوسط ​​بپزید تا به آرامی مخلوط شود. کنار بگذارید.
  4. فلفل ها را از طریق سیب زمینی رنده شده با جعفری هم بزنید. بین لفاف ها را در امتداد یک نوار عمودی کمی به طرف تقسیم کنید. روی هر نوار تخم مرغ را با قاشق بریزید. اندام فوقانی و تحتانی را در بر گرفته ، سپس بغلتانید تا کاملاً محصور شود. برای سرو نصف کنید.

از توصیه های پیشین استفاده کنید: بوریتوهای کامل و رول شده را در فویل بپیچید و بگذارید کاملاً خنک شود. به مدت 3 روز سرد یا تا 3 ماه در یخچال قرار دهید. اگر یخ زد ، یک شب در یخچال (در فویل آنها) ذوب کنید. پس از ذوب شدن ، بوریتوها را در فویل در فر داغ گرم شده 200 درجه سانتی گراد / 400 درجه فارنهایت / گاز 6 به مدت 20 دقیقه بپزید تا کاملا داغ شود.

فاراس 8

WLS PORTION: ½-1

* مناسب برای انجماد

کالری بورریتو: 285

پروتئین: 15.1 گرم

کربوهیدرات: 34.5 گرم

چربی: 9.5 گرم

تصویر از http://www.tesco.com

دیدگاهتان را بنویسید