شکایت از Dua Lipa به دلیل سرقت ادبی در مورد “Levitating” از “Live Your Life”: دومین شماره حق چاپ


دوآ لیپا، ستاره مشهور پاپ آمریکایی، با دردسرهای زیادی روبرو شده است. یک گروه موسیقی آمریکایی از او، Artikal Sound system شکایت کرده است. این اتفاق به این دلیل رخ داده است که پاپ استار آمریکایی به دلیل نقض حق چاپ محکوم شده است. گروه ادعا کرده است که آواز فوق العاده ستاره پاپ از آهنگ live your life تولید شده توسط گروه در سال ۲۰۱۷ کپی شده است.

این یک ادعای بزرگ برای یک ستاره پاپ در وهله اول است. تمام حرفه او در خطر است. فراموش نکنید که این اولین بار نیست که او برای چنین شکایتی محکوم می شود.

شکایت از Dua Lipa به دلیل سرقت ادبی در مورد

تاریخ فعلی

بر اساس آخرین گزارش، از ستاره پاپ بریتانیایی برای استفاده از حقوق کپی رایت این آهنگ استفاده شده است. این پرونده در دادگاه فدرال لس آنجلس در حال رسیدگی است. گروه مدعی غرامت هنگفتی است. این یک موضع یکنواخت را در طول گذشته حفظ کرده است که ستاره موسیقی پاپ استار بریتانیا به تنهایی هجوم خود را تولید نکرده است. آنها شواهدی را در دادگاه حقوقی در مورد شباهت‌های هر دو آلبوم موسیقی ارائه کرده‌اند که می‌توانستند در طول این دوره توضیح دهند.

برای یافتن پرونده نقض حق چاپ، شاکی باید ثابت کند که متهم به آلبوم موسیقی دسترسی داشته است. گروه می‌تواند شواهد بیشتری ارائه کند که نشان دهد ما می‌توانیم این نیاز را برآورده کنیم. ما در موقعیتی قرار داشتیم که اطمینان حاصل کنیم که لیپا به این آهنگ دسترسی دارد، و او همچنین از هر فرصتی برای شنیدن این آهنگ قبل از اینکه بتواند آن را به تنهایی بسازد، داشت.

متهم پرونده در موقعیتی بوده است که از دادگاه تقاضای تخفیف قابل توجهی کرده است. متهم می‌خواهد سودی که پاپ‌استار از این آلبوم موسیقی به ثبت رسانده است، با او تقسیم شود و خسارت‌های اضافی از دست دادن شهرت نیز در طول رسیدگی مطالبه شده است. این مبلغ قابل توجهی است که ستاره پاپ باید برای اتهامی که علیه او مطرح شده است بپردازد.

تاریخ

لازم به ذکر است که این اولین بار نیست که این ستاره پاپ به خاطر این ادعاها رزرو می شود. او توانسته است حداکثر رشد را ثبت کند، اما این ادعاها سعی دارد با حسن نیت او بازی کند و از اعتبار او بکاهد. قبلاً بارها بوده است و این ادعاها به طور مداوم بر او جعل شده است. در حالی که پرونده ها در دادگاه در حال رسیدگی است، این موضوع بر ارزش بازار او تأثیر گذاشته است. به امید روزی که او در موقعیتی باشد که از پس همه این چیزها بربیاید و برای خودش ثروت خوبی به دست آورد.

نتیجه

می توان گفت که همین ادعاها برای تأثیرگذاری بر شهرت هر فردی کافی است. این بر بسیاری از افرادی که واقعاً کار را دوست داشتند تأثیر گذاشته است. انتظار می رود که او روزی موقعیت بهتری برای لذت بردن از خود داشته باشد. همه اینها در وهله اول توانسته است او را متحمل ضررهای زیادی کند. این قطعاً روی حرفه طولانی مدت او تأثیر می گذارد.

بیشتر بخوانید:رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر