شهرستان‌ها در ایالات متحده سطح بالایی از کووید-۱۹ دارند اما مقامات ممنوعیت ماسک را لغو می‌کنند


روز چهارشنبه، ران دیسانتیس، فرماندار ایالات متحده، در حالی که در یک کنفرانس شرکت می کرد، به گروهی از دانش آموزان که ماسک زده بودند و پشت تریبون ایستاده بودند، نزدیک شد. او از دانش آموز خواست که نقاب خود را بردارید و دیگر نیازی به استفاده از ماسک نبود.

شهرستان‌ها در ایالات متحده سطح بالایی از کووید-۱۹ دارند اما مقامات ممنوعیت ماسک را لغو می‌کنند

مردم همچنان به توصیه CDC از ماسک استفاده می کنند، اما فرماندار این عمل پوشیدن ماسک را “مضحک” خواند. به گفته دکتر جورج بنجامین، مدیر اجرایی انجمن بهداشت عمومی آمریکا گفت که ران دیسانتیس دانش‌آموزان را به خاطر استفاده از ماسک مورد آزار و اذیت قرار می‌دهد.

اما بر اساس آخرین دستورالعمل CDC، ۹۰٪ از جمعیت ایالات متحده در یک منطقه امن هستند و بر اساس تجزیه و تحلیل داده های CNN، ۷٪ از جمعیت هنوز در منطقه خطر هستند.

شهرستان‌ها در ایالات متحده سطح بالایی از کووید-19 دارند اما مقامات ممنوعیت ماسک را لغو می‌کنند

دکتر. جورج بنجامین در مورد دون دسانتیس اظهار داشت که از توصیه های پزشکی پیروی نمی کند. او در مورد راهنمایی غیر عملی است.

کریستین پوشاو، سخنگوی DeSantis، در دفاع از او توییت کرد و گفت که بعد از دو سال وحشتناکی که ذهن جوانان را دستکاری کرد، برخی باید بیایند و اجازه دهند این جوان دوباره آزادانه نفس بکشد. برخی باید در مورد پوشیدن ماسک اقدام کنند و همه مرزها را بشکنند.

بسیاری از مناطق در ایالات متحده در منطقه خطر ممکن است با عوامل مختلف متفاوت باشند. بنیامین اظهار داشت که Omicron ممکن است به گسترش خود ادامه دهد و اگر مردم به زودی واکسینه نشوند، منابع بهداشتی محدودی وجود خواهد داشت.

مناطق زیادی در ایالات متحده وجود دارد که هنوز در منطقه خطر هستند، اما مقامات به شهروندان اجازه می‌دهند ماسک‌های خود را بردارند. بسیاری از ایالت‌های ایالات متحده وجود دارند که پوشیدن ماسک در آن‌ها اصلاً اجباری نبود و بلافاصله پس از همه‌گیری همه‌گیری، استفاده از ماسک را متوقف کردند و برخی پس از همه‌گیری، استفاده از نمایش‌ها را متوقف کردند.

به نظر می رسد ایالتی مانند مین به طور کامل واکسینه شده است، اما هنوز تحت تأثیر ویروس قرار می گیرد، و چرا؟ از آنجایی که آنها هنوز با شیوع این بیماری مواجه هستند، ممکن است به زودی تحت تأثیر Omicron قرار گیرند.

کالیفرنیا ۱۱ شهرستان دارد که هنوز در منطقه خطر هستند، اما مقامات قانون استفاده از ماسک در داخل و خارج از خانه را لغو کردند. به طور مشابه، در ایلینوی، شش شهرستان هنوز در خطر هستند و ممکن است دیر یا زود تحت تأثیر Omicron قرار گیرند، اما آنها قانون پوشیدن ماسک های پهن را لغو کرده اند.

بر اساس به روز رسانی CDC، واشنگتن و اورگان هر دو در معرض خطر بالای Covid-19 هستند، اما مقامات در حال برنامه ریزی برای قانون اجباری پوشیدن ماسک تا ۱۱ مارس لغو شود.

هاوایی و پورتوریکو تنها مناطق اتحادیه ایالتی در ایالات متحده هستند که به نظر می رسد به قانون پوشیدن ماسک در سطح ایالت و قلمرو پایبند هستند. طبق اخبار، آنها قصد ندارند به زودی سنت ماسک زدن را لغو کنند.

دکتر. جورج بنجامین به سی‌ان‌ان گزارش داد که حتی اگر شهروندان دیگر اجازه استفاده از ماسک در داخل خانه را نداشته باشند، شهروندان همچنان باید در فضای باز از ماسک استفاده کنند.

CDC همچنین به کشور توصیه می کند که در اسرع وقت واکسینه شوند و در صورت احساس علائم، باید آزمایش شوند. تست کووید-۱۹ برای همه شهروندان در ایالات متحده رایگان است.

آدریانا کازالوتی، رئیس دولت، اظهار داشت که چالش‌های زیادی در اجباری کردن ماسک برای کل ملت وجود دارد. اولین دولت در سطح ایالتی قانون پوشیدن ماسک را لغو می کند و هیچ فشاری برای انجام اقدامات اضافی وجود ندارد.

وی همچنین بیان کرد که این بر عهده شهروندان است که از جدیت این موضوع آگاه باشند. این به شهروندان بستگی دارد که انتخاب کنند کجا باید ماسک بزنند و کجا نه. حفاظت از آنها فقط در دست آنهاست.

آخرین پست های نیکی اتکیسون (همه را ببین)رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر