شرمنده خواننده معروف در مهمترین جشنواره موسیقی!


بیلی ایلیچ خواننده مشهور اعتراف کرد که هنگام اجرا در جشنواره موسیقی کوواچلا ۲۰۲۲ در ایندیو، کالیفرنیا از یک جعلی استفاده کرده است.

به گزارش صبح روزیاتو، بیلی ایلیچ توضیح داد که در آغاز جشنواره کوواسیلا، یکی از رقصندگان او جایگزین او بود. وی در ادامه گفت که لباس هایی را که در این برنامه به تن کرده بود، بر تن کرده بود.

بیلی افزود: ما یک کلاه گیس سیاه روی سر او گذاشتیم، ماسک و عینک آفتابی به او دادیم و کفش و جوراب من را پوشیدیم. در حالی که چراغ ها روشن بودند، او را پشت صحنه رها کردم و همه فکر می کردند من هستم، فقط همان جا ایستادم و هیچ کس نمی دانست که من نیستم و هیچ کس واقعاً نمی فهمید. “در حالی که او آنجا ایستاده بود، من یک کت بزرگ مشکی، یک ژاکت منظم و یک هودی پوشیده بودم.”

بیشتر بخوانید: عکس/ ظاهر نامتعارف و لباس های پاره شده خواننده مشهور سوژه شد!

این خواننده ۲۰ ساله این هفته در گلستونبری خواهد بود

او گفت: «این یک فرصت جدی است که در طول زندگی یک بار از شما خواسته می‌شود که به آنجا بروید و من دائماً احساس می‌کنم که لیاقتش را ندارم. این احساس بیش از هر چیز باعث می شود به همه شک کنید و با خود بگویید “چرا من انتخاب شدم؟” اما به همین دلیل است که در مورد آن هیجان زده هستم.

بیلی ایلیچ، برنده هفت جایزه گرمی. او اخیراً از شریک ۳۰ ساله خود متیو تایلر ورک جدا شده است. اعتقاد بر این است که رابطه بیلی و متیو در آوریل سال گذشته و زمانی که برای قهوه بیرون رفتند آغاز شد.

این زوج موفق شدند رابطه خود را خصوصی و دور از کانون توجه نگه دارند. آنها در هیچ رویداد عمومی شرکت نکردند یا درباره یکدیگر در رسانه های اجتماعی پست نکردند.