شخصیت تلویزیونی Al Roker با پوشیدن شلوار جین قدیمی سایز ۵۴، ۲۰ سال بای پس معده را جشن گرفت.


لازم است یکی از بی نظیرترین و شگفت انگیزترین اخبار را برجسته کنیم. راکر مشهور AL موفق شد تصویری از خود را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارد. این هنرمند مشهور در موقعیتی قرار گرفت که عکسی را در شبکه های اجتماعی به نام اینستاگرام فاش کرد.

راکر در جشن ۲۰ سال بای پس معده از یک ژن قدیمی با اندازه ۵۴ استفاده می کند.

در این عکس او نشان داده شده است که یک شلوار جین را کنار هم گرفته است، شلوار جین عملاً دو برابر آن چیزی بود که پوشیده بود.

او توانست یک پست احساسی در رابطه با تجربه تغییر دهنده زندگی که خود بخشی از آن بود تعریف کند. او توانست تغییرات شدیدی را که در تمام این سال ها متحمل شده بود برجسته کند. درک این احساس خاص در تمام این سال ها بسیار زیاد و طاقت فرسا بود.

شخصیت تلویزیونی Al Roker با پوشیدن شلوار جین قدیمی سایز 54، 20 سال بای پس معده را جشن گرفت.

واقعیت

بنابراین، این هنرمند قربانی چاقی شد. او به قدری سریع بود که دیدن مکان های مختلف شرم آور بود. به همین دلیل یک روز خوب خود را در آینه دید و قول داد که این قیافه در این مدت تغییر کند. تی

به همین دلیل است که او در نهایت قول داد حداکثر وزن خود را کاهش دهد. این در وهله اول از طرف بسیاری از مردم بسیار جالب بود. قسم می خورم نصف آن چیزی که هست می شود. این تغییر در مدتی است.

ذکر این نکته ضروری است که این امر توانسته یک اتفاق مثبت و تغییر دهنده زندگی آنها را به همراه داشته باشد. این چیزی است که می تواند همه افراد اطراف او را شگفت زده کند. این در وهله اول بسیار دیوانه کننده است.

نیاز داشتن

او که زیاد کار کرده بود و در عین حال با پیروی از یک رژیم غذایی سخت و منظم توانسته بود برای خودش تفاوت ایجاد کند.

این در پرتو تمام انگیزه‌هایی که از دوستان و خانواده‌اش دریافت می‌کرد اتفاق می‌افتاد. جالب است بدانید که این مبارزه برای کاهش وزن حدود ۱۰-۱۵ سال پیش گزارش شده است.

او آنقدر با عشق و فداکاری کار کرد که توانست به این واقعیت اساسی دست یابد که زندگی در مورد حفظ سبک زندگی است که ممکن است در مقطعی بتواند انگیزه ایجاد کند.

وزن قابل توجهی که از دست داد او را بر آن داشت که تا حد امکان این وزن را حفظ کند. این خبر در حال حاضر بسیار مثبت بود. او کاملاً آماده بود تا نشان دهد به هر قیمتی که شده است خود را حفظ خواهد کرد.

امروز، حتی پس از گذشت ۱۰ تا ۱۵ سال از سفر کاهش وزن خود، او هنوز در موقعیتی است که نوع مبارزه و سختی را که توانسته انجام داده است، به خاطر بسپارد. این عملاً دیوانه کننده است و اکنون او به یاد می آورد که با انتشار عکس هایی در اینستاگرام با دراز کردن شلوار جین خود که تقریباً دو برابر اندازه آن چیزی است که در حال حاضر می پوشد، سخت کار می کند.

بیشتر بخوانید:

آخرین پست های نیکی اتکسون (نمایش همه)