شاون مندز پس از کامیلا کابلو یک ویدیوی احساسی در مورد زندگی منتشر می کند، طرفداران به ویدیوی به اشتراک گذاشته شده واکنش نشان می دهند


کامیلا کابلو و شاون مندز قبل از تبدیل شدن به یکی از زوج های مورد بحث در فرهنگ پاپ، به عنوان دوستان عالی شروع کردند. در جولای ۲۰۱۹، همه چیز به سرعت بین همکاران شعله ور شد، اما Shunmila تا نوامبر ۲۰۲۱ تمام شد.

ویدیویی از شاون مندز پس از انتشار کامیلا کابلو

در ۱۷ نوامبر ۲۰۲۱، شاون و کامیلا با بیان اینکه تصمیم گرفتند پس از جدایی خود بهترین دوستان خود را حفظ کنند، جدایی خود را اعلام کردند. ما دوستی خود را به عنوان بهترین دوستان آغاز کردیم، و همه ما از حمایت شما از ابتدا و در آینده قدردانی می کنیم.

شاون مندز یک ویدیوی احساسی درباره زندگی پس از کامیلا کابلو منتشر می کند

سخنان کامیلا در مورد جدایی اش:

کامیلا کابلو اخیراً جدایی خود از دوست پسر سابق شان مندز را بیان کرد و همچنین فاش کرد که فقط عاشق او بوده است.

کامیلا کابلو به تازگی موزیک ویدیو موردانتظار خود به نام بام بم را با همکاری اد شیران منتشر کرده است و این آهنگ با بازخوردهای مثبت زیادی روبرو شده است. او از جدایی اخیرش از دوست پسر دیرینه اش شان مندز صحبت کرد و ضمن ابراز خوشحالی از انتشار آهنگش.

در نوامبر ۲۰۲۱، آنها پس از دو سال آشنایی از یکدیگر جدا شدند. با توجه به انتشار آنلاین آهنگ جدایی خود، بام بام، این خواننده به جدایی خود از شاون مندز پرداخته است.

طرفداران فکر می کردند که او به جدایی خود در متن ترانه بام بم می پردازد، بنابراین او در مورد آن صحبت کرد و تاکید کرد که مندس را دوست دارد، حتی اگر این آهنگ یک آهنگ فراگیر بود.

درباره توییت های شاون مندز:

او اخیراً در توییتی در مورد آلبوم آینده خود نوشت: “خوب میشه.” او ویدیوی آینده پسرش را توییت کرد. “خیلی خوب می شود، ساعت ۱۲ ظهر می آید” که در خانه او در تورنتو فیلمبرداری شده است.

درباره آهنگ جدید شاون:

آهنگ دلخراش شاون مندز به نام «تو خوب می شوی» دو هفته پس از جدایی عمومی او از کامیلا کابلو منتشر شد. با این حال، او وقت خود را صرف ساخت یک موزیک ویدیوی تلخ کرد.

در ۱۲ ژانویه، خواننده “Wonder” اولین ویدیو را در اینستاگرام اعلام کرد. شان در این فیلم که در زادگاهش در تورنتو، کانادا فیلمبرداری شده است، روی نیمکتی می‌نشیند و پشت سر او برف می‌بارد.

او تا پایان فیلم در اطراف تورنتو پرسه می‌زند، با افق شهر و برف درخشان زمستانی به عنوان پس‌زمینه‌اش. با توجه به این آهنگ، شاون مندز گفته است که این یک محیط بسیار زیبا است و با حال و هوای آهنگ مطابقت دارد.

او ادامه می دهد: «هنگام فیلمبرداری هوا سرد بود. در دهانش برف تقلبی زیاد بود. اما جدای از آن، فیلمبرداری این ویدیو برای او یک تجربه سرگرم کننده بود.

او گفت که برایش هیجان انگیز است که بتواند فیلمی بسازد که افق شهر را نشان دهد و حالا برای اولین بار آن را خانه می نامد. او همچنین در هنگام فیلمبرداری این ویدیو چیزهای زیادی یاد گرفت.

نظرات طرفداران شاون:

طرفداران فکر می کنند این آهنگ درباره احساس شاون مندز پس از جدایی از کامیلا کابلو است. همچنین آنها برای دانستن بیشتر آهنگ مورد علاقه او در این آهنگ هیجان زده بودند.

بیشتر بخوانید:

آخرین پست های نیکی اتکسون (نمایش همه)