شاهزاده جورج “مصمم” در حال آماده شدن برای تبدیل شدن به پادشاه آینده است و شاهزاده جورج در تلاش است تا روزی پادشاه شود


شاهزاده ویلیام و کیت صاحب فرزند پرنس جورج شدند. پسر امروز بزرگ شده است. بهترین بخش در مورد شخصیت او این بود که او در موقعیتی بود که تمام ویژگی هایی را نشان می داد که او را قادر می ساخت تا پادشاه آینده انگلستان شود. این کیفیت در کودکان خیلی کوچک دیده نمی شود. اما شاهزاده جورج یکی از بچه های خاص بود که این ملک را به تصویر کشید و این چیزی است که والدین به آن بسیار افتخار می کنند.

شاهزاده جورج قوی مواد لازم برای پادشاه آینده را دارد و شاهزاده جورج برای روزی که پادشاه می شود آماده می شود

او در وهله اول شخصیت پادشاه واقعی انگلستان را دارد. اعتمادی که او به خودش دارد هر روز به شدت در حال افزایش است. این باعث ایجاد احساس بسیار مثبت در او با افزایش سن می شود.

شاهزاده جورج

راهنمایی و نصب کنید

وقتی می گوییم شخصیت پادشاه به این معنی نیست که کودک مغرور است یا کودک در حال یادگیری قوانین سلطنتی است. این بدان معناست که کودک دارای شخصیت یک پادشاه است. این بدان معناست که سایت از هر اتفاقی که در کشور می افتد آگاه است و با ارائه بهترین پیشنهادات فعالانه در سیاست شرکت می کند. همچنین به این معناست که طرف از نیازهای مردم انگلیس آگاه است و می خواهد کاری کند که به این زودی وضعیت اسفبار مردم تغییر کند.

این اساس یک احساس سالم و پرانرژی روزانه است، زیرا اگر کسی قرار است پادشاه شود، باید در مورد آن فکر کند. شاهزاده ویلیام پس از مصاحبه در یک نقطه نشان داد که در وهله اول نمی خواستند جورج مغرور باشد. آنها می خواهند که او تا حد امکان مفید باشد. وقتی ببینند کودک در طول زمان رشد می کند، احساس و مسئولیت فوق العاده ای خواهد بود.

اعتبار برای آموزش

این بیانیه با توجه به حضور علنی اخیر پادشاه جوان در انگلیس بیان می شود. او بخشی از بسیاری از رویدادهای عمومی بود که از آنها دور بود. او نه تنها بزرگترین آداب را به عنوان پادشاه آینده انگلستان نشان داد، بلکه در عین حال طرز فکر این خانواده را نیز تغییر داد.

پدر و مادرش همیشه از او می خواستند که به طور منظم واکشی بدهد تا در برابر امتیازاتی که از بدو تولد به او داده شده بود مدارا و خودنمایی نکند. اما توجه به این نکته نیز مهم است که اگر شاهزاده جورج در سنین جوانی توانسته بود تمام ویژگی ها را در خود به تصویر بکشد، تمام اعتبار به والدینش می رسد که ارزش های مناسبی را به او داده اند.

انگلستان متوجه شد که هر دو والدین به طور فعال برای تضمین آینده کودک با دادن آموزش و اخلاق مناسب به او تلاش می کنند تا قبل از اینکه پادشاه شود او را به فرد بهتری تبدیل کنند. این مهم ترین کمکی بود که والدین انجام داده بودند و تأثیر زیادی در زندگی او در آن لحظه داشت.

بیشتر بخوانید:

آخرین پست های نیکی اتکسون (نمایش همه)