سوپ کدو حلوایی تقویت کننده سیستم ایمنی – سلامت توسط ارین هولتنکات دستور غذا:

رشته فرنگی کدو تنبل

برای سهولت کار می توانید از فروشگاه خریداری شده استفاده کنید. من اغلب آنها را کمی مرتب و عجیب می دانم ، بنابراین همیشه آنها را با اسپیرالایزر می سازم.

زودل تمایل به خیس شدن دارد ، بنابراین من دوست ندارم رشته فرنگی را مستقیماً به سوپ اضافه کنم. ریختن سوپ داغ روی نودل سرد باعث نرم شدن و گرم شدن آنها می شود ، بدون اینکه خیلی شیک و مرطوب شوند!

“آیا می توانم به جای آن از رشته فرنگی دیگر استفاده کنم؟”

مطلقا ، البته.

ابگوشت

من از مغازه ای که در یک فروشگاه اینجا خریداری شده استفاده کردم زیرا … آنفولانزا داشتم. من این دستور را دقیقاً همانطور که انجام دادم نوشتم. من سعی می کنم این آبگوشت را در مواقعی که فشار می آوریم و آب گوشت استخوان خانگی در فریزر ندارم نگه دارم.

“آیا می توانم از آبگوشت دیگری برای این کار استفاده کنم؟”

قطعا. اما طعم آن متفاوت خواهد بود. در اینجا لیست مواد لازم برای این آبگوشت آمده است:

آب گوشت مرغ (آب تصفیه شده ، استخوان مرغ ارگانیک ، سرکه سیب ارگانیک) ، آب مرغ ، قارچ قابل حمل ارگانیک ، کرفس ارگانیک ، فلفل پوبلانو بو داده ارگانیک ، فلفل سبز ارگانیک ، پیاز ارگانیک ، هویج ارگانیک ، سیر ارگانیک ، موسیر ارگانیک ، گوجه فرنگی ارگانیک پوره ، پودر قارچ ارگانیک رنگ شیر ، گیاهان ارگانیک (جعفری ، آویشن ، رزماری ، ریحان ، برگهای لورل) ، ادویه جات ترشی جات ، فلفل سیاه ارگانیک ، نمک دریا.

“این آبگوشت استخوان را از کجا می توانم پیدا کنم؟”

آن را در سوپرمارکت محلی خود (Hannaford) برداشتم. ممکن است آن را در Whole Foods یا فروشگاه های مواد غذایی سالم پیدا کنید. از این به بعد می توانید آن را در آمازون از اینجا دریافت کنید. لطفا توجه داشته باشید: من این را خریداری نکرده ام و اصلا نمی دانم که آیا قیمت های آمازون رقابتی است یا مقرون به صرفه.

پروتئین

در صورت تمایل می توانید مقداری مرغ خرد شده یا توهو ارگانیک برای پروتئین اضافی اضافه کنید ، اما به نظر من آن راضی کننده است!دیدگاهتان را بنویسید