سوپ فلاش چربی معروف من: سبک کتو


چربی های سالم فوق ستاره جدید تغذیه ای هستند.

رژیم کتوژنیک به دلیل اثرات قوی در کاهش وزن ، محبوبیت زیادی پیدا کرده است. “کتو” یک رژیم غذایی پرچرب ، کم پروتئین و کم کربوهیدرات است که بدن شما را به جای کربوهیدراتها به سوخت اصلی به عنوان چربی سوزی منتقل می کند. این رژیم برای دهه ها برای کنترل تله های دام مورد استفاده پزشکی قرار گرفته است ، اما در حال حاضر به دلیل فواید سلامتی آن به طور گسترده ای شناخته شده است.

شاید شما وبلاگ های من را خوانده اید و می دانید که من Keton را برای رژیم طولانی مدت توصیه نمی کنم (در اینجا توضیحات کامل را ارائه می دهم). با این حال ، من معتقدم که کتو ممکن است جای خود را برای نتایج کوتاه مدت هیجان انگیز داشته باشد. چربی های سالم و ضروری مغز شما را ساخته ، شکم شما را می سوزاند و سطح هورمون های سالم ، اشتها و قند خون را افزایش می دهد و از شما در برابر استرس محافظت می کند. چه چیزی را نباید در همه اینها دوست داشت؟

سوپ سم زدایی My New Fat Flush (Keto Style) با سبزیجات فراوان ، پروتئین قوی ، ترکیبی خوشمزه از ادویه جات ترش و شیر نارگیل پر چرب و خوشمزه ، همراه با آووکادو در ترکیب کاملی که این سوپ را بسیار سیر کننده می کند. ، بسیار موفق و بسیار منحصر به فرد.

این یک دستورالعمل ساده آسان برای کمک به کنترل طولانی مدت وزن است و از همه مهمتر ، نتایج گویای خود هستند. خواننده از مجله جهان زنان (جایی که سوپ برای اولین بار معرفی شد) در عرض یک هفته 11 پوند وزن کم کرد ، و یک نفر دیگر تنها در عرض سه روز 10 پوند وزن کم کرد! دیگران 6 ، 7 و حتی 11 پوند در عرض یک هفته وزن کم کردند. آیا آماده دیدن نتایج هستید؟

اینکه چرا این سوپ سم زدایی “One Pot Wonder” بهترین رازی است که از متخصصان تغذیه در همه جا پنهان می شود ، رمز و راز نیست.

باریک مناسب برای پاییز عناصر عبارتند از:

  • ادویه جات گرم و خاکی مانند زیره با از بین بردن نفخ و گاز معده به دستگاه گوارش کمک می کند و به تسکین میگرن و سردرد کمک می کند.
  • مقدار زیادی سبزیجات تازه غنی از ویتامین برای تأمین نیازهای تغذیه ای بدن ، علاوه بر آنتی اکسیدان ها که از سلول های شما محافظت کرده و روند پیری را کند می کند.
  • پروتئین بدون چربی (مانند گوشت گاو ، بوقلمون یا مرغ) ، که یک سنگ بنای مهم برای استخوان ها ، ماهیچه ها ، غضروف ها ، پوست و خون است.
  • شیر نارگیل کتوژنیک چربی سوز و آووکادو سالم به شما چربی های مناسب را می دهد تا به بدن شما کمک کند تا چربی های سرسخت به دام افتاده را برای همیشه رها کند!دیدگاهتان را بنویسید