سوالات با متخصص: مشکلات دوره ای ، PMS و PCOS با دکتر هدر رودز


در اینجا یادداشت های قسمت 341 از Well Fed Women آمده است. حتماً هر سه شنبه یک قسمت جدید را ببینید و برای اشتراک به Apple Podcasts یا Stitcher بروید!

برای گذاشتن مرور پادکست (HORRA!) ، به آدرس زیر بروید: https://coconutsandkettlebells.com/review

در این قسمت ، Noelle و دکتر Heather Rhodes مشکلات دوره ای ، PMS و PCOS را مورد بحث قرار می دهند.

آیا سوالی دارید که دوست دارید به آن پاسخ دهیم؟ به آدرس [email protected] برای ما ایمیل کنید.

10 درصد از وجوهی که ما از حامیان مالی خود دریافت می کنیم مستقیماً به موسسه خیریه شرکت ما ، مزرعه های خار ، اهدا می شود ، جایی که زنان در معرض سوء استفاده ، اعتیاد ، قاچاق و فحشاء از طریق برنامه های مسکن ، درمان ، آموزش و اشتغال از آنها کمک و حمایت دریافت می کنند. از آنجا که ما برای هر بار پرداخت هزینه می پردازیم ، شما با بارگیری پادکست ما به صورت هفتگی از Card Farms به طور فعال پشتیبانی می کنید.

تم ها!

[04:54] سوالات با متخصص: مشکلات دوره ای ، PMS و PCOS با دکتر هدر رودز

وب سایت Noelle: https://coconutsandkettlebells.com

وب سایت استفانی: http://healthtoempower.com

کتاب ما نارگیل و دیگ بخرید

درباره دکتر هدر رودز بیشتر بدانید

دکتر رودس را در اینستاگرام دنبال کنید

راهنمای هورمون متعادل

Joovv.com/wellfed

Blublox.com/wellfed

جووف

اگر به دنبال راهی برای کاهش استرس و خستگی ، بهبود عملکرد و ایمنی سلولی و تغذیه سیستم غدد درون ریز خود ، از جمله تیروئید آدرنال خود هستید ، به دنبال درمان با چراغ قرمز نباشید.

درمان با نور قرمز یکی از م categoriesثرترین مقوله های سلامتی است که می توانید با دستگاهی در خانه خود از آن استفاده کنید. این به بهبود خواب من ، کاهش خستگی و سردرد کمک کرده و برای کاهش التهاب و استرس شگفت انگیز است.

Joovv نام تجاری پیشرو در مورد درمان موثر و ایمن چراغ قرمز است. چیزی که من در مورد Joovv دوست دارم این است که مزایای بالینی را پس از چند دقیقه و با استفاده از طول موج های اثبات شده علمی (660 نانومتر ، 850 نانومتر یا ترکیبی از هر دو) ارائه می دهد.

اگر به دنبال وسایل چراغ قرمز برای خانه خود هستید ، به آدرس joovv.com/wellfed بروید.

BLUblox

پادکست توسط BLUblox حمایت می شود. من اخیراً بسیار علاقه مند به بهینه سازی نور و فیلتر کردن نور کامپیوتر و نور آبی پس از غروب خورشید هستم. من تا حدود یک سال پیش هیچ کاری در مورد آن انجام ندادم و دچار خستگی چشم ، میگرن و احساس کابل و خستگی بی دلیل شدم ، به ویژه در شب. اکنون از عینک فیلتر رایانه ای BLUblox در هر زمان که به صفحه نمایش نگاه می کنم و از لنزهای خواب BLUblox در شب استفاده می کنم و از آن زمان هیچ علامتی را تجربه نکرده ام.

BLUblox ایجاد شد زیرا آنها نیاز به محصولی را پیدا کردند که دقیقاً با ادبیات دانشگاهی همتا سازگار باشد. تعداد زیادی لنز ارزان قیمت وجود دارد که در واقع تمام نور آبی و سبز را نمی بندد. وقت خود را برای این کار تلف نکنید ، بروید blublox.com/wellfed، و از کد WELLFED برای 15 درصد تخفیف استفاده کنید.دیدگاهتان را بنویسید